Mindig Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. június 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrproblémák esetén történő alkalmazás:

• Túlzott faggyútermelés:
  • Szabályozza a faggyútermelést ( napi 2 szeri használat javasolt 2-3 héten keresztűl, majd félévente ismételni.)
  • Gyulladásos , pattanásos bőr:
  • Fertőzés és gyulladásgátló (napi 1-2 szeri használat a tünetek javulásáig, majd heti 2-3 alkalomra lehet áttérni.)
  • Illata feszültségoldó ( az esti fürdés kellemes illata jó alvást biztosít)

incifinci28

2014. december 5.

jelenleg ezt használom és ebbe is beleszerettem, minden mindig szappant az egekig dicsértem, ez is tőlem 100 csillagot érdemel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Októberi Lány

2014. március 14.

Elég különös illata van, még nem jöttem rá, mihez hasonlít, talán valami gyógyszerre? Mindegy, elég hamar elillan a bőrről, nem zavaró. Nagyon jól, krémesen habzik, üde bőrt hagy maga után. Tetszik az egyszerűsége, semmi extra, csak tisztán a hatóanyagok kerültek a szappanba, az illite, tehát az agyag a hab a tortán.:) Arcra vettem, egyensúlyozó, gyógyító hatásában bízva. Eddig 3-szor használtam, szóval csak a rövid távú hatásról tudok egyelőre beszámolni: nem szárít, kellemes, tiszta érzés utána. Gyulladás csökkentő hatását sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom, de jónak tűnik, írok még pár hét múlva, milyen eredményeket értem el vele.
Update: Az arcomra már egy ideje nem, hanem a kubebással felváltva, fürdésre használom. Ennek még mindig kicsit szokatlan a szaga, talán a levendulára hajaz kicsit, de nem olyan vészes. Azóta, hogy ezekkel fürdök, a hátam, karom rendben van, ami az időnként zavaró módon felbukkanó egy-egy csúnyaságot illeti. Nem szárít, de a kicserepesedésre hajlamos részeket (könyök, stb.) nem árt krémezgetni. Marad a 4-es, nem ez a kedvencem.
Update 2: A patik hosszú távon "rezisztenssé" válnak a szappanokra, valószínűleg a lúgos kémhatás miatt, szóval erre nem annyira jó.
Érdekes megfigyelés még, hogy vettem geránium illóolajat (amit imádok mindenféle formában), és annak valahogy jobban érződik a citrusos "utóillata", vagy hogy nevezzem. Ebben inkább csak a virágos jegyei dominálnak, ami annyira "nem gyere be". De lepontozni nem fogom, fürdeni szeretek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

timity

2013. június 1.

Nagyon kellemes, kicsit rózsára hasonlító illata van. Tőlük ez a gerániumos szappan nálam dobogós helyen van. Az érzékeny bőrömre teljesen jó, mert nem szárítja ki, nem viszketek utána, és az illatát is kedvelem. Mivel a rózsa illatú termékeket nem szeretem igazán, meglepett a szappanjuk, mert ez mégis sokkal lágyabb aromájú, másfajta virágos... Végül is nem rózsa, csak rózsamuskátli! :) Újabban kettévágom, és így nem hártyásan vékonyodik el, hanem felvesz egy normál szappan formát. Tipikus női szappan, ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate