Mineralissima

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2014. február 17.

Kiegyenlíti a bőr tónusait, eltünteti az egyenetlenségeket, természetes SPF15 fényvédőt tartalmaz, leheletkönnyű textúrájának köszönhetően viselése nem érezhető és nem szárítja a bőrt.

Kizárólag csillámot, titiánium-dioxidot, vax-oxidot és cink oxidot tartalmaz. Nem tartalmaz bizmut-oxidot, zsírkövet vagy más szükségtelen összetevőt.

lena7194

2018. július 25.

örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

örök kedvenc!

sweetprettiness

2017. július 16.

Én is csak pozitívumokat tudok mondani erről a termékről. Sokféle árnyalatban kapható és nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Nem tömíti el a pórusokat és a zinc oxide még a pattikra is jótékony hatással van, szóval hosszú távon még annak is megéri, akinek gyulladt a bőre, csak a kezdeti nehézségeken kell túllendülni, mert ugye fedése nem nagy. Sajnos még most is van egy-két gyulladás az arcomon, de ahogy észrevettem, szépen gyógyítja őket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

ercsike76

2016. szeptember 29.

Update: továbbra is nagy kedvenc. Egy jó hidratáló vagy pl a Too Faced HangoveRX primerjére felvíve csodaszép és természetes, tartós alapozó. Azóta akinek ajánlottam problémás bőrre mindnek bevált és többször újravették. 5*

Kell alá egy jó hidratáló! De ez minden por állagú alapozóra igaz, hogy tudjon mibe tapadni. Ezt azért írom mert sokfélét próbáltam már és mindig az volt a bajom, hogy maszkos, "cakey-face" volt a végeredmény. De ha alá kenek pl.MAC Complete Comfort krémet akkor nagyon szép lesz a végeredmény! Mintha a saját bőröm lenne csak foltok nélkül :-)
Én egy olcsóbb Essence kabuki ecsettel viszem fel, egész nap bírja fényesedés nélkül. Ami külön tetszik ennél a terméknél, hogy nem teljesen matt hanem van egy szép bőrfénye, olyan természetes.
Szoktam úgy is használni (ha foltosabb a bőröm), hogy alá kenek BB krémet, úgy is szép természetes marad.
Az adagolója mondjuk nekem utálatos, túl nagyok a lyukak a tégelyben, állandóan gigányi adag jön ki és utána nem lehet visszakönyörögni, macerás.
Ezen kívül szupi kis alapozó, megtaláltam a hétköznapi kedvencemet! Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Ezen kívül szupi kis alapozó, megtaláltam a hétköznapi kedvencemet! Újraveszem!

Natalka

2014. március 10.

Nagyon örülök, h sikerült beszereznem itt egyet, már ácsingóztam utána, mégiscsak 100% természetes, ásványi cucc, csak jó lehet :)
Azért nem voltak vágyálmaim, azt tudtam, h egy jó folyékony alapozót nem fog helyettesíteni. Viszont hétköznapra egy kis BB vagy CC vagy bármilyen más színezett hidratáló fölé remekül működik. A Real Techniques Core Collection-jében van egy ecset, amit speciálisan az ilyen por állagú alapozókhoz készítettek/ajánlanak, azzal megoldom a feladatot. Viszont ez a por állag nagyon necces... hiába vagyok óvatos, száll mindenfelé. Nem túl praktikus, de ez ilyen.
Kell alá egy nagyon jól hidratáló krém, amibe "belekapaszkodhat", így szépen el lehet oszlatni, belesimul a bőrbe. Nagyon természetes, szép bőrképet ad, de önmagában nem veszi fel a versenyt egy átlag-alapozóval. Próbáltam úgy is, h csak egy sima hidratáló és ez, fedett valamennyit, de persze nem volt az igazi. Én inkább színezett púdernek mondanám, bár annál meg sokkal jobb, több a fedése, jobb a fixálása és a mattítása is. Külön öröm ez a kis fényvédő benne, és hogy a legvilágosabb árnyalat végre tényleg elég világos :)
Elvileg lehet keverni vízzel vagy krémmel, h elérjük a kívánt folyékony alapozó-állagot, de azt még nem próbáltam... de ha sikerül, mindenképpen beszámolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.