Mineralium

Ár:   $15   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   $15
Kategória:   Fürdőtermékek

"Mineralium" fürdősó egyedi formulával, amely különböző ásványokat tartalmaz: kálcium, kálium, magnézium, cink, iód, vas. Javítja a bőrhibákat, mint például a gomba, csökkenti az izomláz okozta fájdalmakat. Használata komfortot relaxálást eredményez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

juditkaa70

2016. április 16.

Reumás fájdalmakra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Reumás fájdalmakra kiváló.

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: Arachidyl Glucoside
Tisztítószerek: Arachidyl Glucoside
Színezékek: Color

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.