Miss Cop

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2016. december 6.

Lelőhely:   Auchan

CsengeJV

2016. április 2.

A Nude változata van meg nekem is. Közepesen pigmentált matt színek, de megfelelő alappal szépek, visszafogottak és egész nap kitartóan megülnek a szemhéjon. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

AkInImOd

2016. január 12.

Édesanyám vette meg 500 forintért az Auchanban a "Nude" példányt... még élesben nem próbáltam ki, de ezt muszáj most leírnom: tegnap este felvittem a karomra a Nyx szemhéj primert, majd teszteltem azzal és anélkül a paletta színeit... bázis nélkül alig fogtak és septiben eltűntek, de a primer segítségével kijött a tényleges színük, fent is maradtak - és 2 óra múlva nem tudtam szappanos vízzel lemosni. Eddig az összes Nyx bázissal & MUR palettával kreált alkotásom szépen és nyomtalanul lemosható volt ennyivel az arcomról, úgyhogy elsőre azt gondoltam: le a kalappal a termék előtt - de éppen emiatt tartok is egy kicsit ettől a palettától, mert a Rival de Loop szemfestéklemosóm is megküzdött vele. Emiatt lesz bennem egy kis izgalom, amikor a szememről akarom majd eltávolítani.
A hozzá kapott applikátor botrány, de a tartó masszív és állítható, és a benne lévő tükör is megfelelő. A véleményemet majd még frissítem, addig 3*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

ladri

2016. január 1.

Bár nincsenek benne világos színek, de amikor a karácsonyi vásárlás közepén megláttam az Auchanban és megláttam az árát is (599 Ft), úgy döntöttem, jön velem haza. Ebben inkább fémes színek vannak, de szemhéjpúder alappal nagyon sokáig úgy marad, ahogyan feltettem. 7-8 órát simán kibír alappal. Nem porol, simán építhető, és ehhez az árhoz képest masszív tükrös (!) dobozban érkezik. Sőt, maga a paletta is még külön papírdobozban van, amin szerepel a benne levő 12 szín fényképe is.
Van egy másik paletta is, egy nude színeket tartalmazó ugyanilyen, ugyanennyiért, abban világos bőrszín és fekete csillámmentes szemhéjpúder is van. Utóbbiért visszamentem. Meglepő módon, szinte mind elfogyott a polcokról. Nem bántam meg. Aki még talál belőle, nyugodtan vegye meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.