Miss Sporty

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: x1342x, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Ajakápolók

Gyümöcsös illatú, szinezett ajakápoló.

Ár: 200 , Eladó: macskusz
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
dalmuska

2017. április 24.

Senki ne várjon tőle durva hidratálást, de egynek jó. Kellemes az illata és a színe is szép, visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

labathante

2017. április 2.

Nekem már egy ideje megvan de nem a kedvencem. Nem hidratál semmi viszont a 03-as árnyalatnak szép színe van ,szóval ha ki szeretnétek kicsit emelni az ajkaitokat de ilyen no-makeup makeup szerűen akkor jó. Az illatát viszont nagyon szeretem annak ami nekem megvan ,kicsit ilyen rózsás virágos, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Dorcikaa

2017. február 7.

Nekem a régi kinézetű van meg. Egyszer jó volt , bár nem hidratál kb semmit .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Nekem a régi kinézetű van meg. Egyszer jó volt , bár nem hidratál kb semmit .

petrezselyem

2017. január 7.

Ajándékba kaptam a 01-es árnyalatot. Nem igazán emlékszem a hatására, átlagos volt, de szívesen használtam. Hagytam belőle egy keveset, mert olyan jó mézes illata van, hogy néha szagolgatni támad kedvem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

buzavirag

2016. december 11.

Ritkán használtam, egy kezem elég arra, hogy összeszámoljam hányszor... Ennek az az oka, hogy nem hidratálta a számat egyáltalán, sőt... még jobban kiszáradt tőle. a tartóssága sem az igazi, fél-egy órát bírt nálam. Még azért vettem anno, hogy a számnak egy kis fényt adjon, és az csak plusz volt, hogy elvileg hidratáló hatású. Az előbbi feladatnál jól teljesített, természetes hatású fény adott a számnak. Már okosabb vagyok, és Carmexet használok-e célból (is). A csomagolása sem tetszik, a kupakja meg van repedve, pedig mint említettem, nem sokat használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 16.

Még nagyon régen kaptam az egyik ismerősömtől, és most leltem rá újra a fiók mélyén. 05-ös árnyalat van meg (még fél percig, mert aztán kidobom). Ha csak ilyen ajakápolót árulnának a boltokban, akkor inkább nem kennék semmit a számra.
Borzalmas volt, emlékszem. Most nem próbáltam meg újra rákenni, mert lerohad a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Dorci24

2016. június 23.

Én a 01-es árnyalatot használtam még nagyon tizenegypár évesen. Szívesen elkenegettem, de semmilyen extra hidratálásra nem emlékszek. A dinnyés illatáért plusz pont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

Zefsideren

2016. május 18.

A 04-es árnyalatot vettem, meg, nagyon megtetszett a szép cseresznyepiros színe és a finom illata. A feltüntetett méhviasz tartalmát pluszban értékeltem. Sajnos az első felvitelkor kiderült, hogy hiába viszek fel több réteget, sajnos nem sokat színez...Picit többet vártam tőle annak ellenére, hogy tudom, ez nem egy rúzs. Lehet az 05-ös árnyalat lett volna az igazi, úgy emlékszem az volt a legsötétebb, bordós színe volt. Ettól független a hidratáló hatása szerintem jó. Felváltva használom egy másik márkával, de EZ van mindig a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Aprile

2016. április 23.

A 02-es, vagyis a Glam Kiss, illetve a 03-as Gossip Kiss van meg, és mind a kettőt imádom.^^ Kellemesen ápolják az ajkaim, csodásan puhák lesznek tőlük, engem abszolút nem szárítanak és még egy enyhe kis színt is kap tőlük a szám. A 02-es árnyalattól kellemesen rózsásak lesznek az ajkaim, a 03-as pedig épp annyira pirosas, hogy egy kis huncutságot csempésszen a hétköznapokba.:) Nagyon szeretem őket, és jól betáraztam belőlük, amikor megtudtam, hogy eltűnnek a polcokról. Imádom őket, na.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Lizybaba99

2015. december 29.

Én imádom! Szuper csajos csomagolás, kellemes illat, szép szín, és egy kis hidratálás.:) A tartóssága nálam 1 óra körül van, szerintem ez egész jó! A 02 és 04-es árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok.Azt hiszem mivel most vonják ki őket veszek is mèg egy párat.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.