Miss Sporty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettie, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Tartós, vízálló szemceruza

4 árnyalatban kapható

lillike

2021. február 15.

Sajnos nagy csalódás. Jobban tetem volna, ha elolvasom a véleményeket itt, mielőtt megveszem.
Amellett, hogy a vízállósága nulla, vízvonalra használhatatlan, szinte semmi színe nincsen. Kemény ceruza, karcolja a bőröm, és miután felraktam, percekig könnyezik tőle a szemem.
Nagyon nem ajánlom. Volt már másik ceruzám ettől a márkától, amivel elégedett voltam. Na, ez sajnos nem az. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

A 005 Precious Pearls árnyalatot vettem meg és szinte teljes pénzkidobás. Elég kemény, a vízvonalra használhatatlan, amúgy is alig van valami színe, és főleg nem vízálló. Legalább az ára jó és vannak benne szép csillámok (belső szemzugba elhasználható).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Anitapanita

2017. december 20.

Én a barnát használom szemöldökre. Szép a szine es kibirja az egész napot ,nem kopik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

hlilko

2017. szeptember 28.

Ajándékba kaptam egy ilyen szemceruzát, "sapphire" árnyalatban. A szín nagyon tetszik, viszont a szememen nagyon fakó, semmi hatása nincs. Nagyon kemény textúrájú, az alsó szempilláim vonalán tudom csak használni, de ott sem mutat. Szemhéjon abszolút használhatatlan. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

ebabucci

2017. július 26.

Alsó szemhéjra használom, itt tartós (kevéske púder kell azért alá), nem irritál.
Kicsit kemény a ceruza, ezért felül nem tudom szépen kihúzni.
(Clover black - 001) Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Kicsit kemény a ceruza, ezért felül nem tudom szépen kihúzni.
(Clover black - 001) Nem venném újra.

Lumy

2017. július 3.

A 005-ös árnyalatú Precious Pearls nevű cerkát vettem meg, ami gyöngyház fényű, krémes árnyalatú. Kicsit aggódtam, hogy túl kemény vagy épp ellenkezőleg túl puha lesz, de pont a kettő közötti kellemes állagú. Pont ilyet szerettem volna és ár/érték arányban (~ 600 ft) is egész jó, szóval elégedett vagyok vele. A többi színben nem próbáltam, arról nem tudok véleményt mondani sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Catn0va

2016. szeptember 10.

Nagyon csalódás. A 004-es Winning purple árnyalatot vettem meg. Pénzkidobás volt olyan szempontból, hogy nem fog rendesen, egyáltalán nem intenzív, hamar "eltűnik" a szemről. Pedig gyönyörű lila színe van, egy kevés - talán - gyöngyháznak nevezhető fényjátékkal rendelkezik. De sajnos nem fog rendesen. Azért csalódtam, mert azt gondoltam, hogy benne meglelhetem az eszményi lila szemceruzát.
Sajnos még nem találtam intenzív lila színű ceruzát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Sajnos még nem találtam intenzív lila színű ceruzát.

Viks

2016. július 19.

Na ezt soha többet. Nagyon nehezen kezd el fogni, hiába vetem be az öngyújtós trükköt. Amikor végre színt imádkozom ki belőle, akkor pedig szinte karcolja a szemhéjamat, ami elég kellemetlen érzés - főleg a belső vízvonalakon. Vízállósága szintén hagy némi kívánnivalót maga után, és nap végére egyszerűen eltűnik, mint szürke szamár a ködben...Pedig elvileg tartósságot és vízállóságot ígér. Egyedül az ára miatt kap 2 csillagot, bár legközelebb inkább fizetek picit többet egy sokkal jobb termékért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

timi9897

2016. július 6.

Tudom, hogy 550ft nem számít soknak, de ennyi erővel azonnal beletehettem volna a kukába is, mert ez a termék használhatatlan.

Nem vízálló társát használom sokszor, amivel 350ft-ért maximálisan elégedett vagyok. Kellett volna belőle egy vízálló, ezért gondoltam, hogy ezen a vonalon maradok, mert igenis ebből az olcsó jó volt. De ez még csak nem is fog, viszont ami felkerül, az nem tartós. Pedig gondoltam, hogy maximum ha nem vízálló, elhasználom kevésbé veszélyes, vízmentes terepen a hétköznapokban, de a legnagyobb hibája, hogy egyáltalán nem fog.

Mivel SOS kellett egy vízálló szemceruza, bourjois contour clubbingot vettem gyorsan az itteni vélemények alapján, ami bár 1800ft, de tényleg tudja, amit tudnia kell. (én felhasználtam rá egy 25%-os joker kupont a dm-ben, így 1350ft-ért hozhattam el).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Kingucii

2016. június 17.

Hát..nekem összegyűlt a szemem sarkába, kenődött össze-vissza, nem tartós. Vízállóságát nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.