Miss Sporty

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ginaaa91, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Göndöríítő szempillaspirál.

barbybarbi

2019. október 8.

Örök kedvenc, évek óta ezt használom. Azelőtt sok, drágább spirált kipróbáltam, de egyikse volt ilyen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Laroselly

2019. július 24.

Újra veszem! Nem fotyog, szép színű, boci pilláim lesznek tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Újra veszem! Nem fotyog, szép színű, boci pilláim lesznek tőle

banhanna

2018. április 11.

Nekem nem tartós, pár óra alatt lepereg, de amikor frissen felkenem az se nagyon feltűnő. Ezek ellenére elhasználom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Marcsika0720

2017. december 14.

Anno ez volt szerintem az első spirál amit kipróbáltam. Már vagy 10 éve... de szerettem. Szép vastag pillákat csinált. Szépen ívelt és hosszított. De eléggé potyogott a nap végére. Ettől függetlenül szerettem nagyon. Lehet egyszer még veszek belőle nosztalgiázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

JessicaRobertson

2017. szeptember 17.

Nagy kedvencem ez a spirál. 8 órát simán fent van, nem pereg, eddig nem száradt be, pedig minden nap használom. Biztos, hogy újraveszem. Kicsit sok terméket vesz fel a kefe, de le lehet róla húzogatni. Elég jól beférek a belső v-be is vele. Akciósan vettem 500 forintért legutóbb, szóval szuper, ha kifogja valaki az akciót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

stofareni

2017. augusztus 30.

Egyik kedvencem. Nagyon szép pillákat csinál, viszont ha a nap rá süt kissé kékes színe van. De ettől független nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Mona01

2017. április 20.

Szeretem, gyakran újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Szeretem, gyakran újraveszem.

Change

2017. március 29.

Elég sok festéket felvesz a keféje, amit nem szeretek, mert csak összetapasztja a szempilláim,ezért mindig lehúzom a felesleget, úgy egész jó.
Szépen szét tudja választani a szempillákat, aminek örülök mert szerintem nem tud szép lenni a pók láb hatás.Két rétegben nem igazán szeretem,inkább egy nagyon olcsó kínaival megyek át rajta, mert az nagyon sokat dob rajta.
Néha elkenődik pár óra után, egy kicsit mintha már száradna is be.
De az árához képest megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Néha elkenődik pár óra után, egy kicsit mintha már száradna is be.
De az árához képest megfelelő.

dodike

2017. március 20.

Évek óta ezt használom, ő lett a befutó. Jó az állaga, a kefe formája és nem szárad be. Maradok is nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

viviennoo

2017. február 22.

Én már évek óta visszatérek ehhez. Nagyon sok féle spirált próbáltam már ezen kívül, de nekem valahogy ez az, amitől nem csomósodik össze a szempillám. Még mielőtt lett volna 3d pillám, akkor hatalmas volt tőle mindig a szempillám. De most a 3d-s után, hogy le tört, kihullott, így is teszi a dolgát nekem. Nagyon nagyon sokszor újra vettem már és újra is fogom venni :D Sok drágább spirál elbújhat mögötte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.