Miss Sporty

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: justfanny7, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Előkészíti a bőrt, és ragyogvá teszi. Használatával az alapozó tartósabbá válhat. Bőrgyógyászok által tesztelt minőség.

jane79

2018. december 1.

Egy olcsó primert kerestem és rá esett a választásom. Én meg vagyok vele elégedve, direkt a glow hatás miatt vettem meg. Most ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

tyukanyo

2018. június 9.

Update:
Már a szemhéjamon sem tart semmit, eddig működött, nem is értem miért, de már nem jó, pedig még nem romlott meg.

Én csak a szehéjamra szoktam használni és ott tökéletesen működik. A szemsminkem egész nap a helyén marad. Egyszer használtam alapozó alá de engem nagyon zavartak benne a csillámok, amiket nem értem miért raktak bele. A szemhéjamon nem zavaróak a csillámok. Megadom az öt csillagot, mert amire én használom arra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Update:

Susie0011

2018. május 21.

Azért vettem mert olcsó és hát szóval hátha..
nem dobtam hátast tőle, egy cseppes sem tartósabb tőle a sminkem, inkább csak nehezebbnek érzem az egészet tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Azért vettem mert olcsó és hát szóval hátha..

Juli28

2018. április 22.

katasztrófa...
Engem a csillámok annyira nem is zavarnak de az alapozó sokkal hamarabb és gyorsabban lekopik ha ezt viszem fel primernek. Kukában végezte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

katasztrófa...

govaster

2018. március 2.

Nagyon nem nyert meg ... felvitelnél összecsomósodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Nagyon nem nyert meg ... felvitelnél összecsomósodik.

Ptr

2018. január 8.

Ez az egyetlen primer, amit eddig életemben használtam, de minden alkalommal megbánom, amikor magamra kenem.
Könnyen elmozdul, a benne lévő csillámok max 13 évesen tetszettek volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Könnyen elmozdul, a benne lévő csillámok max 13 évesen tetszettek volna.

jbbogi

2017. november 4.

Katasztrófa. Alapozás közben elkezd kukacosodni és alapozás után is látszódnak a csillámok az arcomon. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Adry66

2017. október 18.

Nekem ez a termék borzasztó, semmire nem tudom használni. Valahogy lepergeti az alapozót vagy nem tudom, tiszta foltos lesz arcom tőle.Nagyon csalódott vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban, pedig nagyon szerettem volna ha jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

adriennkerekes

2017. augusztus 7.

Tényleg jó kis alap, engem zavar egy kicsit ez a csillogó hatás, és csak nagyon vékonyan érdemes felvinni, de úgy összességében egy jól használható primer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Jancsa

2017. június 29.

Szerintem picit zavaró, hogy csillámos, viszont az alapozót a helyén tartja. Figyelni kell, hogy ne vigyünk fel belőle túl sokat, mert úgy kukacosítja az alapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.