Miss Sporty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraFleur, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Az új Insta Mousse matt alapozó segít a tökéletlenségeken, igazi #nofilter bőrt eredményez. Segít elhomályosítani a bőrhibákat és hegeket, kontrollálja az olajos csillogást, és úgy biztosít teljes fedést, hogy közben nem tűnik nehéznek és maszk-szerűnek. A szuper mousse állagú formulát álom egyszerű felvinni, könnyű és kényelmesen kenhető, a végeredmény így ragyogó és természetes lesz. Gyönyörű viseletet biztosít 8 órán át, vagy akár egész nap.

laura20020201

2019. január 30.

3 tubussal használtam már el. Eleinte nagyon szerettem, bevált alapozónak bizonyult jó árral. Az utóbbi időkben azt vettem észre, hogy a nap végére foltos az arcom! Megfelelo módon felkenve, puderrel is. Elhasznalom, de nem valószínű hogy újra veszem. Nem tartós. Nehéz eldolgozni, viszont amit ígér hogy matt hatást nyújt, azt valóban adja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

zsanilia

2018. augusztus 28.

A maga kis 1300 forintjával lekörözte a háromszorosába kerülő L'oreal alapozómat is és a Maybelline-t is, tartósságban, mattításban egyaránt.
Nem foltosodik, nem kopik le még a legnagyobb kánikulában sem.. Gondolom ez a viszonylag sűrű, habos állaga miatt lehet, az előző alapozóim ettől folyékonyabbak voltak, és ebből adódóan nem is bírták így.

A 01-es legvilágosabb árnyalat bár elsőre nem tűnik elég világosnak - ezért majdnem vissza is tettem a polcra -, de még milyen jó, hogy nem tettem, megfelelően eldolgozva (nyakon is) teljesen jó, pedig én ettől sokkal világosabbakat szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

random

2018. április 3.

nem, nem, velem nagyon nem jön ki... szerettem volna egy olyan alapozót, amit csak gyorsan fel tudok dobni és kész, de ez ngyon nem kompatibilis velem...
a színe jó (ami ritkaság a miss sportynál, eddig minden narancsos volt rajtam). a legvilágosabb 001 Ivory színt birtoklom, nem 100%-os egyezés, de valamelyest igazodik a bőrömhöz, napfénynél sem túl feltűnő az árnyalatkülönbség. felvinni és eldolgozni elég könnyű, valamelyest a rimmel stay matte alapozójához hasonlít, viszont annál szilikonosabb érzetű. a pórusokat szépen feltölti, a pirosságot és a halvány sebhelyeket eltünteti, ellenben nagyon látszik hogy alapozó van rajtam, olyan száraz, darabos az összhatás, és nagyon könnyen beleül a mimikai ráncokba (pl a "mosolygóráncokba", ahogy a szemem környéki és az orrtól a száj sarka felé vezető vonalakat hívom, csak mosolygáskor látszanak, de ez az alapozó ott gyűrődik. plusz a homlokomon lévő "tizenegyes"nél, és a vízszintes gyűrődéseknél is.) hozzáteszem, a tesztelés alatt nem használtam sem primert, sem púdert, a reggeli lightos arcápolás után 3-4 órával vittem fel. elképzelhetőnek tartom, hogy megfelelő primerrel és/vagy púderrel szebb lehet, de akkor is inkább #makeup, mint #nofilter. nem mondom, szelfin jól néz ki. szóval nekem nagy jóindulattal 3-as. elhasználom, de isten ments hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.