Miss Sporty

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Krémes állagú pirosító

LittleSpark

2016. július 20.

Személy szerint sokkal jobban szeretem a krémes állagú pirosítókat így elég hamar a kosárban kötött ki az amúgy szép kis tubus. A rózsaszín árnyalatot választottam, mert nagyon szeretem nyárra és tavaszra az üde rózsaszínes árnyalatokat, télen félreteszem, akkor a mályvásabb árnyalatok nyernek :) Szerencsére nem túl pigmentált és szépen el lehet dolgozni, így nem is hiszem hogy bohócnak sminkelhetjük vele magunkat egy álmos reggelen. Ahogy írták sokan előttem tényleg hamar eltűnik a bőrről :/ Nálam ez így 4 csillagot ér, mert bár a tartóssága nem a legmeggyőzőbb, az ára, használhatósága megnyerte a tetszésem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Dézi

2016. május 21.

Kb. 200 Ft-ért vettem a Tescoban leárazva. Nagyon örültem, amikor megláttam, mert már van egy Rimmel krémpirosítóm és azt nagyon szeretem.
Mindkét árnyalatot megvásároltam belőle, a narancsosat sokat használom mostanában, nagyon szép üde hatása van barnult bőrrel, a pinket szerintem majd télen fogom többet használni fehér bőrhöz.
Az elején kicsit féltem tőle, hogy túlzásba fogok esni vele, de aztán megnyugodtam, mert nagyon könnyen építhető és egy mozdulattal el lehet dolgozni.
A krém állagának köszönhetően jól viselkedik száraz bőrön is, nem áll meg a sivatagos bőrön sem. A tartóssága sajnos nem a legjobb 2-3 óra után eltűnik. :(
Ennyi pénzt persze tökéletesen megért, de sajnálom hogy el kell vinnem magammal munkába, ha ezzel sminkelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

rosa.love

2016. március 2.

Megvettem mindkét árnyalatot,féláron. Elég pigmentált,de hamar eltűnik,és viszi az alapozót is. Nehéz szépre eldolgozni,de ha sikerül,sokkal üdébb hatás érhető el,mint porral.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

kissveraa

2016. január 19.

Nekem nagyon bevált az ár-érték arány. Nagyon szépen el lehet dolgozni szivaccsal amikor frissen van felrakva az alapozó. Én ugyanazzal a szivaccsal szoktam felkenni amivel az alapozót vittem fel, így egy kicsit keveredik, és sokkal természetesebb a hatás. Alapozó nélkül is működik, értelmes mennyiséggel dolgozva természetesnek néz ki. Nekem nincs problémám a tartósságával és az állagával sem. Talán ha kívánhatnék egyet az az lenne hogy ne legyen benne nehézfém, de ezért az árért nem várható el hogy natúrkozmetikum is legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

anna09

2015. december 16.

Egyedül itt kaptam narancssárgás pirosítót, az állaga kissé fura, jól el kell oszlatni mert nagyon intenzív. Nem túl tartós és könnyű leszedni már felrakás közbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

dinella

2015. május 12.

Nekem nagyon bejön. Olcsón kerestem krémpirítót, (amit valljunk be nagyon nehéz) és kipróbáltam ezt. Két árnyalatban kapható, egy barackos és egy pink. Megvettem mindkettőt, a pink rajtam kicsit haloványabb, de jól építhető lapos ecsettel. Ütögetve szoktam felvinni, lepúderezem és úgy egészen sokáig kitart, akár nap végééig is ( attól függ mennyire körültekintően sminkelek). Szóval ár érték arányban 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

zsooofizsooofi

2015. április 17.

nagy reményekkel vágtam neki ennek a cuccnak, nagyon bejött, hogy milyen pici, és a színe is szép. sajnos itt az előnyei véget is érnek, egyrészt nem tart túl sokáig, másrészt pedig leszedi maga alól az alapozót/korrektort, ami nyilván nem jön be, ha pont az orcám hajlamos foltosodni. legszívesebben 2,5 pontot adnék, de hát nem lehet, így legyen kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

Lauric Acid ti I eu 4 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.