Miss Sporty

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rosaliestactics, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alapozó 24 órán át tartó fedőhatással

Hibátlan bőrt biztosít. Izzadásálló formulájának, kenődésmentességének köszönhetően nem hagy nyomot. Természetes megjelenést és csillogásmentességet ad, a lélegző réteg hidratáló hatású és kényelmes.

Három árnyalatban kapható

rosaliestactics

2019. március 19.

Azt hiszem én leszek az első aki ütköztetni fogja a negatív és a pozitív véleményeket is egyaránt.
Először a pozitívumok: nagyon jól eldolgozható, ,,finom" krémes és könnyedén fel lehet vinni a bőrre, valamelyest tartósnak mondható és nem hagy nyomot mondjuk egy kabát nyakán vagy egy sálon, ha épp az alapozott arcfelülethez ér.
A negatívumok: elképesztően beleül a ráncokba; nekem erős mosolyráncaim vannak, amelyekbe rendkívül mélyen beleült és ki is emelte őket, ezeket a kiemelt barázdákat nehezen tudtam fixáló púderrel eldolgozni, mivel viszonylag gyorsan szárad úgyhogy az összkép alapján sokkal ráncosabbnak (szinte nevetségesen ráncosnak) és idősebbnek tűntem a teljes sminkfeltétel után; a nap végére rendkívül durván bebarnul az arcbőrömön és míg a nap elején amikor felteszem, egyáltalán nem üt el a nyakam színétől (nekem viszonylag fehéres - inkább nápolyi sárga színe van a bőrömnek), a nap végére meglepő az eltérés, szóval az oxidáció miatt hatalmas csalódás; nekem az nem tetszik, hogy x idő után elkezd fényleni, az orromról például majdnem hogy lefolyt az egész a nap végére (és itt szeretnék mindenkit átirányítani, ugyanis jelentem, megtaláltam a tökéletes alapozót: Maybelline New York, Fit Me, Matt +Poreless 100-as árnyalat, igen, jól olvassátok, szóval ahhoz viszonyítva írom a negatív porciókat);begyűrődött és a legvilágosabb formulája is rendkívül bebarnul a nap végére. Nem tudom ajánlani. Egy esti bulihoz, pár órára természetesen tökéletes. Vagy egy randihoz, találkozni a barátokkal és így tovább.. de nappal nem kenném fel, csak napnyugta után, szigorúan. A Maybelline-hez írni fogok, akit érdekel majd keressen rá, mert tényleg egy olyan alapozót kerestem, amit mindennap, a munkába is elhordhat az ember és nem kell attól félnie, hogy napközben szétmegy az arca vagy a délután folyamán észreveszi, hogy hoppá az arcom körülbelül négy árnyalattal sötétebb, mint reggel és teljesen nevetségesen elüt a bőrszínemtől, holott reggel amikor feltettem még teljesen rendben volt minden (higgyetek nekem, tudom miről beszélek!).

rosaliestactics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

ludri97

2019. március 16.

Kerestem egy mindennap hordhato de megse bb krem alapozot, nem draga kategoriaba. Hat hogy hogy errol ilyen keves velemeny van?! Zsenialis! Nagyon szepen el lehet dolgozni. Nem sargul be es elegge jol fed. Nagyon tetszik egyelore!:)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

krembarbi

2019. március 5.

3.hete használom,tesztelgetem. kombinált bőröm van.Meg vagyok elégedve a szín pont passzol a bőrömhöz gold ivory színt választottam.Fedése is jó viszont az orr résznél és a hidratáltabb részeken nem "tapad meg".Szép az összhatás nincs maszkhatása nem sárgul be és irritációt sem okoz.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

persephone

2019. március 4.

Rossmannban vettem 300 forintért, így többszörösen megérte. Jól fed, tartós, és nincs maszkhatása. Ha még forgalmazzák majd, újraveszem.

persephone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Monitaaa83

2019. február 12.

Ahogy megláttam itt a legújabb termékek között, rögtön jött a gondolat, hogy nah ezt is ki kellene probálni 😉! Kipróbáltam és azt kell mondjam meglepően jó! Többször ehhez nyúlok és nem a rimmelhez vagy maybelline-hez. Jó fedése van, nem fénylik és még tartós is. *****

Monitaaa83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

sztike

2019. január 28.

Ó, hát végre valaki jótét lélek feltette! Még karácsony előtt rám jött a 20 perc, mert hiába vannak a bőrömmel jól szuperáló alapozóim, a színük sehogy sem jó (vagy fordítva), és ebből a menthető okból származó erős felindulásban nekiálltam alapozókat venni. Rakásra. Hát ez sem úszta meg, már csak azért sem, mert annyira olcsó, hogy nem éreztem nagy veszteségnek, ha mégsem jönne be. Szerintem - az illatát leszámítva - egy az egyben Rimmel Lasting Finish. Még az üveget is koppintották, de őszintén megmondom, ez vonzott benne annyira, hiszen a Lasting Finish nekem nagy kedvencem. Állagra, fedésre, eldolgozhatóságra is nagyon nagyon közeli dupe, sőt, megkockáztatom, hogy tartósságra is. Felvitel után kicsit ragadósnak érződik, de lepúderezés után ebből semmi sem marad. Nem mondom, hogy mindent kibír, de 1-2 orrfújást simán, plusz nem jön le, ha csak hozzáérsz. A bőrön nagyon természetesnek hat, nem maszkos, nem ül meg a bőr felszínén, szép összképet ad. Nem kimondottan mattító, de zsíros bőrrel teljesen kompatibilis, nem "olvad le" nap végére. Bronzert, pirosítót szépen el lehet dolgozni rajta, tökéletesen meg is tartja nap végéig, amit felviszek rá. Arra viszont figyelni kell, hogy "gyorsan köt", és száradás után nem tudod javítgatni. A színe sajnos nem az igazi, semleges altónus, nekem pedig meleg kéne... Még csak a legvilágosabb árnyalatot próbáltam, de szerintem a színskála is kb. az, mint a Rimmelé. Keresem az igazit tovább, ettől biztosan újraveszem, mert hétvégi alapozónak tökéletes. Az 5 csillag az ár-érték arány miatt jár, a kategóriájában kiemelkedő!

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Cuni95

2019. január 22.

Első próbálásra tökéletes! Próbaképp tettem a kosaramba, hogy vajon übereli-e a drágább alapozókat amiket használtam. Én argán olajjal kenem az arcom krémek helyett, és arra tökéletesen fel lehet vinni! 8 órát lazán kibírt anélkül, hogy megkopott volna. Kényelmes viselni, könnyü felvinni, és nagyon szépen fed! Árban is teljesen elfogadható. Nekem a téli időszakokban nagyon világos a bőröm és ahoz teljesen passzol. Kevert bőröm van, a homlokom minden alapozónál egy idő után átfényesedett, ennél viszont nem! Szerintem nagyon jó választás.

Cuni95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.