Miss Sporty

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Drámaian merész, egyszerre ívelt és dús pillákat eredményez!

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz Iron Oxides sz 0 0Mica Titanium Dioxide f 0 0Ultramarines sz 0 0

Anett18

2021. július 15.

Legjobb szempillaspirál, amivel eddig találkoztam. Nagyon szép hosszú, íves pillákat csinál. Próbáltam már drágább termékeket is, de egyik sem adta vissza ezt a hatást, így mindig őt veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

explicitcherry

2021. július 13.

Pár éve cseréltem le az Avonos szempillaspirálomat erre a fajtára. Hát, megérte! Nagyon szép, nagy szempillákat varázsol, többször is megkérdezték műszempillám van-e? Nekem nagyon bejött, évek óta használom, nem is tudnék megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Pdi

2021. június 21.

Többször újravevős. Eddig ezt nem sok szempillaspirálról mondhattam el, szinte csak ő vált be. Nagyon szép dús és ívelt pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Esztrrr

2021. április 29.

Évek óta csak ezt veszem, ár-érték arányban nekem verhetetlen. Próbáltam korábban sok szempillaspirált, de ez az egyetlen, ami az amúgyis hosszú és egyenes szempilláimat íveltté tudja tenni. Nekem mondjuk mindig 2 van bontva egyszerre, egy frissebb és egy régebbi :D a frisset viszem fel először, utána pedig a régebbit áthúzom rajta, így az esetleg összeragadt pillákat szépen szétválasztja. Rendszeresen kapok dicséreteket a pilláimra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

BlutterflyGirl92

2021. január 14.

Az Új évet ezzel a spirállal kezdtem és nem bántam meg. Nem ennek a márkának a spirálját szoktam használni de újra fogom venni :)
Nagyon szép ívet csinál és dúsak lesznek a pillák (bár nekem amúgy is dúsak és hosszúak).
Felvitelnél a saját tapasztalatom az hogy a felesleget le kell piszkálni a spirálról, így nem lesz sok a festék a pillákon.
Még egy tipp: felvitel után egy sima tiszta spirállal menj át a pilláidon így még szebb lesz :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

CrazyHairDontCare

2020. november 25.

Én kicsit szívrohamot kaptam mikor először emeltem ki a kefét :D A kép nem túlzás, nem photoshop. "Olyan nagy bumburnyák, hogy fogom ezzel nem kibökni a szemem?"

Tényleg nagyon szép göndör pillákat lehet vele elérni, nekem konkrétan néha olyan alakúnak és hosszúnak tűnnek, mintha műek lennénének. Lehet, hogy csak az enyém volt kicsit már beszáradva, de nagyon ügyelnem kell rá, hogy ne ragassza össze 3-4 póklábbá a szempilláimat, de a megfelelő technikával ez elkerülhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

anreni9

2020. szeptember 18.

Többször is újravásároltam már, végre egy drogériás szempillaspirál ami szép ívelt pillákat csinál. Egyenesen rajongok ezért a keféért, gyönyörű hatást lehet vele elérni. Ár- érték arányban ennél jobb spirált még nem találtam, pedig relatív régóta sminkelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

L1ll4

2020. július 4.

Nagyon szép látványos pillákat csinált, dúsít és göndörít is. A keféje elég nagy de én szerettem használni. Sajnos nagyon hamar elkezdett beszáradni. Akkor is szépen fel lehetett vinni, de nagyon potyogott a szemem alá, inkább kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

pinksunset

2020. június 28.

Egyik kedvencem, mindig vissza térek hozzá, szép hosszú pillákat varázsol, egy rétegben is szép, bár én mindig két rétegben használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Kitsyke

2020. június 10.

Sokat visz fel, rohadt nagy a keféje :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Sokat visz fel, rohadt nagy a keféje :/

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.