Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. február 8.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Drámaian merész, egyszerre ívelt és dús pillákat eredményez!

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz Iron Oxides sz 0 0Mica Titanium Dioxide f 0 0Ultramarines sz 0 0

lillad2000

2019. június 22.

Első rétegben semmiféleképpen sem ajánlom, akkor nagyon csomósítja a pillákat. Viszont, második rétegben, ha egy kis extrát szeretnél, mindenképp próbáld ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Bettiiyy

2019. május 6.

Erre cseréltem a lila színű változatot, eléggé megbántam. Fele akkora pillákat lehet vele csinálni, mint a lilával, és azt is nagy nehezen. Összetapadnak a pilláim sokszor, ha már kétszer átkenem, de szépen göndörít. A kefe rettenet sok festéket vesz fel, és pókhálószerűen marad a pillákon. Viszont simán bírja egész nap. Könnyű lemosni.
A sok jó véleménnyel ellentétben nekem nem jött be. Három csillagot is azért kap, mert göndöríteni göndörít és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sandrine

2019. március 17.

Én az olyan szempillaspirálokat kedvelem, amiknek dús, és nagy a keféje mert ezzel bírom a leginkabb elérni hogy szép hosszú, és dus legyen a szempillám. Átlagosnak mondanám, nem tett nagy csodát, az elején még jó is volt, aztán hamar elkezdett száradni, aztán már egyáltalán nem volt haszna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Nola77

2019. február 8.

Nemrég akadtam rá erre, olcsó, de látványos szempillaspirált kerestem, és abszolút bejöttek a számításaim. Szép fekete, dús pillákat kapok tőle. És nagyon jó, hogy kicsit hajlított a keféje, jobban lehet formázni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

evitababa

2019. január 27.

Legalább kétszer hosszabbak lettek a pilláim bár jó sok festéket felvesz a duci keféje. A másodszori áthúzásnál összeragaszt és elég híg ( maszatolódásra oda kell figyelni) de száradás után látványos és összességében elégedett vagyok az eredménnyel. Ár- érték tekintetében megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

AdriennBernadett

2019. január 11.

Nehéz vele dogoznom, túl vastag a vége. A tartósságával nincs baj de nem is tűnnek tőle többnek vagy nagyobbnak a pilláim.
Nem ragasztja össze őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nem ragasztja össze őket.

allyangel

2018. november 9.

Nekem bevált, egy ideje csak ezt használom. Az elején amikor még friss, hajlamos a maszatolódásra, de amikor már kicsit kezd beszáradni, nagyon-nagyon jó hatást lehet vele elérni! Nem tudom hányszor vettem már újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

pannafuresz

2018. szeptember 11.

Az eddig használt kedvenc szempillaspirálom. Dúsabb és hosszabb hatást érek el vele. Először elég híg és vigyázni kell mert könnyen elkenődik, de miután szárad kicsit már nagyon jól lehet vele dolgozni. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

nandy.25

2018. augusztus 27.

A duci,-és egyben hajlított kefe miatt vettem meg.Én a márkacsalád STUDIO LASH DARK LASHER spirálját használom (1000 csillag) , de gondoltam kipróbálok más fajtát is.Sajnos amennyire sokat vártam tőle, nem adott semmi pluszt. Nekem nem tapasztotta össze a pillám, de drámai hatást sem eredményez, átlagos spirál.Átlagos, de nem rossz. Pozitívuma hogy érdekes módon felvitelkor, nem maszatolta szanaszét a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nagyanna789

2018. augusztus 24.

Amikor frissen kezdem el hasznalni, akkor meg tul hig a folyadek, viszont idovel besurusodik es szamomra tokeletesse teszi a hatast, es meg velem is elhiteti, hogy hosszuak a szempillaim. Nem vizallo, cserebe konnyu lemosni. Nem tapasztaltam potyogast, se kenodest. Persze siras elott lemosando. Vagy utana, ha nyomatekosabb hatast szeretnenk elerni es tenyleg meg akarjuk kapni azt az uj cipot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.