Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibike100, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

"Először is, kezeld pilláidat a szempillaspirál krémesen gazdag rétegével. Rögtön látni fogod a kívánt hatást! Most te leszel a saját szemeid dizájnere! Ez az új kefe segít abban, hogy formázd a pilláidat. A kefe csúcsával könnyen eléred minden egyes pilládat - még azokat a piciket is ott a sarkakban. Az eredmény teljesen új, dús, ápolt szempillák."

Nem csomósodik és nem maszatolódik el. Kíméletes a szemekhez.

001 Black árnyalatban kapható

Csingiling0415

2018. december 11.

Akciósan vásároltam meg , gondoltam adok neki egy esélyt egyedi keféje miatt. Először kicsit szokatlan volt és nehéznek bizonyult felvinni, de később már teljesen megszoktam, mondhatni bele is jöttem. Jelenleg nehezebb a "normál" keféjűeket felvinnem, mint ezt a terméket. Tartós, szép fekete színe van, nekem kifejezetten az egyik kedvencem lett. Biztosan újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Nairam

2018. július 24.

Használhatatlan a kefèje miatt, folyton szètkenem a szemhèjamon, nincs az a brutál vègeredmèny, nem veszem újra!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

potimano

2018. június 19.

Én is bepróbálkoztam vele a furcsa kefe hatására.
A színe gyönyörű sötét, igazi fekete, de egymagában lehetetlen használni. A szemhéjamon általában több a festék mint a szempillámon, és az egyetlen módszer amivel én használni tudom, az az, hogy a legfelső gombóccal festem a szempillákat; tehát vízszintesen nem is lehet használni, vagy legalább nekem nem megy. Már egy ideje használom, de másik kefe rásegítése nélkül az első hét után feladtam volna, mert az én szememmel egyáltalán nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Én is bepróbálkoztam vele a furcsa kefe hatására.

szabyna11

2018. március 11.

Első használat után azt kell mondjam, hogy ez valami borzalmas...
Kivancsian vártam mit fog produkálni ez a "hullámos" kefe de azon kívül, hogy össze pacsmagoltam vele a szemhéjam magával a pilláimmal semmit nem csinált kb csak maximum beszínezte...
Lehet hogy ez a negatívum csak az első használat miatt van, de nagy csalódás. Több használat után ha már egy kicsit be lesz szaradva a festék hátha jobb lesz.
Még szerencse, hogy csak 499 Ft-ért jutottam hozzá, így egy próbálkozást megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Első használat után azt kell mondjam, hogy ez valami borzalmas...

Orsi0401

2017. június 17.

Huszonéve ragaszkodom a miss sporty spirálokhoz, egy márkásabb és drágább termék sem tudta eddig nálam letaszítani a trónról. Ez a típus is hozza azt, amit a nevében ígér, nagyon szépen dúsítja a pillákat. A keféje kicsit furcsa elsőre, meglátjuk mennyire lesz praktikus, a kis pillákat mondjuk könnyű vele elérni. Ha nem válik be, kicserélem egy másik spirálom keféjével, mert maga az anyag nagyon szép fekete és gyönyörű dús pillákat lehet vele festeni 😊 kontaktlencsés szememet sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

csibike100

2017. május 24.

Nagyon szép, látványos pillákat lehet vele elérni, ez köszönhető annak, hogy gyönyörű intenzív fekete színe van és annak, hogy szépen íveli és dúsítja a pillákat. Mióta nincs itthon az Essence Lash Princess spiráljából,ez a termék lett az első számú spirálom, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin