Missguided

Ár:   6000 Ft 12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Verona5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. szeptember 24.

Ár:   6000 Ft 12 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: keleties

Fejjegyek: rózsabors, citrom, narancs, neroli, bergamott, piros bogyós gyümölcsök

Szívjegyek geránium, jázmin, oud, fekete bors, sáfrány, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, mósusz, ámbra, vetiver, cédrus, tonka, kasmírfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pacsalia

2020. szeptember 21.

Azért kicsit csalódás ez az illat számomra, mert szinte egy az egyben Jo Malone Velvet Rose&Oud! Így az egyediség kilőve.
Viszont a tartóssága ESZMÉLETLEN, kb 8-10 kézmosás után is érzem a ma délelőtt a kézfejemre felfújt egyetlen fújást, és most este 8 óra van. Sikáltam többször is szappannal a kezeimet, mosogattam is azóta, de még mindig érezni, ez egyszerűen hihetetlen számomra :O egyébként nem kellemetlen illat, de az a kategória amit semmiképp ne vegyen meg senki vakon. Érdemes tesztelni, mert nem egy szokványos egyveleg (ahogy a JoMalone sem az).
A rózsa és az oud együtt picit savanykás. Viszont ha valakinek bejön, az igencsak jól jár vele mert 80ml 8000 forintért évekig kitarthat, ugyanis egyetlen fújás bőven elég intenzív+tartós. A sok előnye miatt jár az erős 4-es, a mínusz egy csillagot a koppintás-jellege miatt kapja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

PETRA820718

2020. május 25.

Régen volt már egy illat ennyire a kedvemre mint Ő!Csak most 2020-ban találtam rá merő véletlen, de rögtön elvarázsolt.
Nőies nagyon is, kacér, fűszeres és még a tartóssága is nagyon rendben van. Én használom hétköznap is, ha az ember lánya kicsit többre vágyik, de akár esti kiruccanáshoz is szuper.
Bármikor el tudom képzelni, kivéve nyári nagy melegben.
Nekem nagyon bejött, igazi egyéniség a parfümjeim között.
Az ára nem a legolcsóbb, de elnézem neki, a pozitív tapasztalatok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Bármikor el tudom képzelni, kivéve nyári nagy melegben.
Nekem nagyon bejött, igazi egyéniség a parfümjeim között.
Az ára nem a legolcsóbb, de elnézem neki, a pozitív tapasztalatok miatt.

Dottir

2020. február 6.

Jómúltkorában rácsodálkoztam az üvegére, aztán jól meg is szaglásztam és aztán az illatára is jól rácsodálkoztam. Rohanásban lévén, ámokfutottam még egyet gyorsan pár illatolás erejéig, és ez a Babe feledésbe is merült.
Tegnap jó hírt kaptam, gondoltam egyszer élünk, csináljunk valami őrültséget, váltsuk be a Dm pontjainkat! Ott aztán ismét megláttam, és mivel most is tetszett, be is újítottam.
Fűszeres-virágos-púderes oud illat. Ha egy oud szaki azt mondja, hogy ez egy hitványság, simán elhiszem neki, de nekem akkor is bejön. Az alkotó egyébként Celia Orozco Cirimbilli, aki a Clive Christian-nél is megfordult már, szóval arra tippelek, hogy selejtet nem nagyon tenne le az asztalra. Persze lehet, naiv vagyok. Rajtam nagyon jól adják magukat a borsok, egyből a citrusos kezdés után. Szép, száraz, bársonyos benne a rózsa, alig érezhető savanykás gyümölcsösség is ott figyel a vastag jázminágyon, és imádom ebben is a gerániumot. Az agart a szívjegyek között említik, de végig dominál, a leszáradás rózsás, púderes-egzotikus fafüst, némi keletifűszer beütéssel és tonkával.
Dögös, attraktív illat, majdnem nocturnal animal (Tom Ford után szabadon), de nem animal, inkább bitch. Egy vamp. Lehetne nagyobb a szillázsa, de a tartóssága olyannyira rendben, hogy zuhanyzás és egy éjszakai szunya után még reggel is érzem.
Csak azért négyet adok, mert meg kell ismernem más oud-okat a viszonyításhoz, és gyanítom, nála azért bőven vannak szebbek-jobbak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Renike77

2019. december 25.

Kellemes oud-os illat, oud rajongóknak kötelező kipróbálni. Meglepően jó illat, nincs benne semmi zavaró mellékzönge, ami egy alacsonyabb árfekvésű parfümnél előfordulhat. Tartóssága az árának megfelelő. Jó kis illat, kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Hidratálók: Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.