Missguided

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2018. június 22.

Ár:   12 000 Ft

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: grapefruit héj, meggy, rózsabors, alma, ananász, rebarbara

Szívjegyek: narancsvirág, jázmin, bazsarózsa

Alapjegyek: vanília, vattacukor, pézsma, borostyán kristályok

Ár: 7000 , Eladó: feketeagnes
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, saját dobozában, Helyszín: Hajdúszoboszló, Debrecen, Hajdúböszörmény, fizetés: fizetés banki utalással, FoxPost, posta vagy személyes átvétel

Diffenbachia

Korcsoport: >54
2021. december 29.

Friss illatú parfümért mentem az üzletbe, de megakadt a szemem a Babe Poweren. A papírcsíkon is jó volt az illata, a bőrömön is tetszett, úgyhogy megvettem. Nem bántam meg. Az első két óra múlva kezdett kibontakozni az a gyümölcsös-púderes illat, ami nagyon bejön. Engem nem emlékeztet a HP-ra, mert az nagyon erőszakos illat, ez viszont finom, elegáns. Úgy tűnik, tartós lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 29.

Deeinna

2021. december 29.

A csomagolása miatt vettem le a tesztert a drogériában, nem mintha energiaitalt akartam volna venni😀. De már a teszterről megcsapott valami finom illat, fújtam is belőle rögvest.Jött is velem haza,, a fehér tesóval (Dreams) együtt.
Maga az illat rajtam édes ananásszal és cseresznyével indít, mint egy finom kompót.Hamar belép mellé a keserédesen púderes mandula aláfestésnek, ami aztán puha illatfelhőbe von.Rajtam nagyon tartós, ár-érték aránya rendben van.Nekem eszembe jut róla a Hypnotic poison, de az rajtam ad egy a gyurmára emlékeztető illatjegyet, amit ebben (szerencsére, mert nem kedvelem) csak felvillanni vélek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 29.

sigma

2021. november 18.

Looooooooove!!!!!
Tegnap a már nem gyártott, de mindennél jobban imádott Police Forbidden EDT-nél olvasgattam a véleményeket, ott láttam, hogy ehhez, a Dior HP-hez és itt egy Christina Aguilera illathoz hasonlították, persze ma már rohantam is, hogy megszaglásszam őket (örök hálám annak, aki leírta! <3).
A Dior nekem valamiért nagyon nem jött be. Az Aguilerás gyümölcsösebb volt, de nem az igazi, majd jött ez, ééééés telitalálat! Első szippantásra szerelem.
Egyszerűen imádom, pedig csak kb. 1 órája fújtam magamra, így a véleményem még nagyon kezdetleges. Teljesen elfogadható az ára, bár nekem ez az energiaitalos vagy milyen doboz nem igazán tetszik, de ez legyen a legnagyobb baj. A rózsaszín társa is ott volt mellette, azért azt is megszaglásztam, és annak is nagyon kellemes illata van, majdnem megvettem, de ez a tuti. Nem volt kérdés, hogy jön velem. Remélem beválik.
Végre érzem ugyanazt az érzést, amit az imádott Forbiddennél. Marha boldog vagyok, hogy úgy néz ki, hogy megtaláltam az utódot (azért még nem merem elkiabálni, de így elsőre 5*************). <3

Update: leszaradas utan kevesbe jon be az illata, szimpla ferfi markanssag marad belole. Kevesbe tartos, a csodas illatert gyakrabban kell fufukalni, de szerintem igy is sokaig eleg lesz. A mennyiseget meg gyakorolnom kell, mert pont amiatt hogy kevesbe hosszan marad meg, hajlamos vagyok tulzasba vinni. Nem vonok le csillagot, mert igy is a szivem csucske. Nem csak nekem tetszik, mar tobbszor odajottek hozzam idegenek, hogy megkerdezzek mit hasznalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Looooooooove!!!!!

Baranyine19890720

2021. augusztus 18.

Hüűű de szép :) 💥🌺
Aztaaaa 🙏💥🥰
HP rajongó vagyok,és tessék ez a parfüm ugyan olyan illat :) Jó az üvege olyan mint egy dobozos energiaital 😅
De nem baj elnézve neki :)
Brutális tartós :)
Bravó megtaláltam az illatom :) ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Hüűű de szép :) 💥🌺
Aztaaaa 🙏💥🥰
De nem baj elnézve neki :)
Brutális tartós :)
Bravó megtaláltam az illatom :) ❤

karakumsivatag

2021. augusztus 14.

Jó pár Dior HP koppinccsal találkoztam már, de eddig ez a legjobb. Kerek, telt, az elején narancsos Fanta:) Meglepően tartós is. Azért nem kap 5 csillagot, mert az a HP-nak jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

atalanta84

2021. január 3.

Véletlen illatoztam meg , tetszett az üvege és színe is .
Dior rajongó vagyok 😊
Egyből tudtam minek a teljes hasonlósága .
Jó pár percig kerestem ,mi is lehetett a parfüm neve mire megtaláltam .
Kíváncsi voltam mások is észrevették e és igen . ;)
Abszolút Dior Hipnotic Poison.
A tartóssága - illata minden egy az egyben .Sokáig éreztem magamon és nem akartam elhinni a teljes hasonlóságot . Másnap visszamentem és elhoztam az utolsó kettőt amit előtte nap is láttam. Bíztam benne meg lesz még 🙏🏻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 3.

Véletlen illatoztam meg , tetszett az üvege és színe is .
Dior rajongó vagyok 😊
Egyből tudtam minek a teljes hasonlósága .
Jó pár percig kerestem ,mi is lehetett a parfüm neve mire megtaláltam .
Kíváncsi voltam mások is észrevették e és igen . ;)
Abszolút Dior Hipnotic Poison.

anita763

2020. december 20.

Police Forbidden, HP, és D&G Only One keveréke ez a csodás szülemény. :) Mindenki hámozza ki, ahogy tudja... én igazából mindhárom illatot érzem amikor magamra fújom. Rettenetesen jó alkotás, tartós, nagyon finom illat. Jópofi az üvege is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

Cintia04

2020. november 2.

Hűha ez aztán egy brutál jó illat! Sosem hallottam róla eddig és a kis társairól sem! Nemrég beugrottam a Müllerbe párommal pár dologért és a szemem elé kerültek! Hirtelen, gyorsan magamra fújtam és a másik 3 kis társát is a Babe Dreams, Babe Night és a Babe oudot is! Valahogy nekem mind a 4 tetszett! A Babe Dreams olyan babás,gyümölcsös, púderes bájos kis illat a Babe Night kissé fanyar, virágos, gyümölcsös bohókás, bulis illat mégis szolid és nagyon is viselhető akár alkalmakkor is, a Babe oud igazi dögös, szexi illat eléggé erős a hatósugara szóval igazi dög! Végül a Babe Power számomra egy végtelenül elegáns, púderes ami édes is de nem gejl, fanyar de mégse zavaróan amiben lehet érezni a gyümölcsöket és a virágokat is de kiemelni egy jegyet sem tudnék! Annyira összhangban van ez így egyben, hogy már tökéletes! Nagyon tartós, már már mikor azt hinném már rég nincs rajtam és nem tartós előbújik a semmiből és körbeölel ez a drága szépség! Ruhákon, hajamban mindig érzem egyszerűen imádom! Üvege nagyon érdekes ha nem egy parfümériában látom valószínűleg valami energia italnak nézem 😅viszont mégis tetszik, eltér a megszokott parfümös üvegektől ami szerintem nagyon menő, nekem megtetszett! ❤️Sokan írjátok, hogy a HP-re hasonlít! Valahogy rajtam mégse! Amíg itt nem olvastam megse fordult a fejemben! Annyira nem vagyok HP rajongó, finom, szép illat de nem én vagyok így örülök, hogy rajtam nem lesz hasonló! És végül úgy került, hozzám ez a kis bébike, hogy kedves kis vőlegényem megkérdezte melyik tetszett a 4-ből mert látta, hogy nagyon szagolgattam őket magamon és mondtam, hogy ez nyert! Majd visszament és ezzel tért vissza! Azóta is imádom ezt az illatot és persze a szerelmem is❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Destinyh

2020. október 30.

A Police Forbidden parfüm után vágyakoztam, miután kivonták a forgalomból. Évekig használtam azt, imádtam. Aztán olvastam az egyik kedves véleményt, hogy ez a Missguided hasonló hozzá. Nos ezer hála annak aki felhívta a figyelmemet erre a parfümre!!

Először olyan gyümölcsös beütése van, amint csillapodik előjön az imádott vanília, ami egyfajta púderességgel keveredik. Isteni. Az idő elteltével változik az illat. A tartóssága brutál, reggel magamra fújóm, késő este zuhanyzás után is érzem. Akciósan vettem így totál megérte, de őszintén szólva teljes áráért is megvenném, 80ml azért elég kiadós mennyiség. Akik szeretik az édes illatokat próbálják ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

kissagi19

2020. augusztus 17.

Nyami. A HP után sóvárogtam... Vágyakoztam... Álmodoztam...
Ezt véletlenül olvastam, hogy nagyon hasonló. Tesztelgettem, majd ma megvettem a 80 ml-t. A gyümis vonal tetszik benne, magaménak érzem. 6-8 óra a tartósság, teljesen rendben van az illat. Örülök, hogy rátaláltam 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Nyami. A HP után sóvárogtam... Vágyakoztam... Álmodoztam...

Hidratálók: Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.