Missguided

Ár:   11 999 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   11 999 Ft

Fejjegyek: málna, körte sorbet, citrusos jegyek

Szívjegyek: jázmin, ciklámen, rózsa

Alapjegyek: fehér pacsuli, vanília, ámbra kristályok

pirospipacsocska

2019. november 16.

Most akciós(féláras) a DM-ben!A 4 illat közül engem ez fogott meg a legjobban.Édes,de nem az a vattacukrosan,elviselhetetlenül.Tartós is,szerintem megér egy próbát! 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

tillizus

2019. november 5.

Most akciós a dm be 50% ennyiért bőven megéri 80 ml is kiszerelés Én púderesnek érzem, kicsit édes is de nem töményen dícséretet kaptam rá pefig csak pulcsira fújtam. Nőies illat tartós is. Ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.