Missha

Ár:   $1.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   $1.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A burgonya kivonatot tartalmzó könnyed fáytolmaszk hidratálja a bőrt és elhalványítja a pigmentfoltokat.

nangien

2020. április 19.

Egy maszkot használtam el eddig, de szerintem fogok még belőle venni. Nem géles, hanem inkább tejes anyaggal van átitatva a maszk, formára, minőségre rendben van, nekem jól illik az arcomra. Nagyon jól feltölt és hidratál, nekem hiperérzékeny bőröm van, amikor kipróbáltam, pont kipirosodott és kicsit hisztérikus állapotban volt, másnap reggelre nagyon szépen lenyugtatta. Amit vártam, maximálisan megkaptam a maszktól, úgyhogy adok rá 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Trehalose, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>