Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Lysadora, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tisztító hab, amely vitalizálja, ápolja a zsíros bőrt. A zöld tea frissíti a zsíros bőrt, és visszafogja a túlzott faggyútermelést. Puha, lágy állagú.

betty23

2015. augusztus 30.

Nekem túlságosan szárította a bőrömet sajnos, bár az vitathatatlan, hogy alaposan tisztít. Ha irritáltabb volt a bőröm a szokásosnál, akkor előfordult, hogy csípett egy picit, a jelenlegi lemosómmal ilyen baj nincs. Az illata nem elviselhetetlen, de szerintem nagyon szappanos. Nagy nehezen elhasználtam, újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

ohmybrush

2014. december 4.

Ez volt az első koreai arclemosóm, ha jól emlékszem, de nem szerettem, mert nagyon szárította a bőrömet, pedig kombinált-zsíros egyébként. Jól tisztít és habzik, de inkább fizetek 1-2 dollárral többet egy jobb termékért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

marianne20

2013. október 19.

Átlagos arctisztító, jól tisztít, nekem kicsit mattította is a bőröm, kevés kell belőle így sokáig elég, ami nem tetszett benne, hogy kicsit csípte az arcom :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Lysadora

2013. március 27.

A legtöbb lemosó szárítja a bőrömet, ez végre kivétel! :-) 3 változatban kapható, csokoládés, epres és zöld teás.Nekem az utóbbi van, ami zsíros bőrre való. Azért tetszett meg, mert tejet tartalmaz, ami hidratáló hatású. Finom, friss illata van, nagyon jól habzik és nagyon kevés kell belőle. Puha lesz tőle a bőröm, és csökkenti a zsírosodást. Jó nagy adag, sokáig kifog tartani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.