Missha

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2018. május 7.

Kiváló fedőhatása a pórusokat láthatatlanná teszi és tökéletes bőrképet ad, valamint elkendőzi a ráncokat is. Aloe vera tartalma hidratálja a bőrt, papaja gyülmölcsvíz tartalma pedig gondoskodik a makulátlan finish-ről. A bőrt hosszantartó ragyogással vonja be.

2 árnyalatban kapható

selmeczireka

2018. december 7.

Nagy elvárásaim voltak vele szemben, az ikonikus bordó csomagolású Missha BB krém után ezt is ki akartam próbálni. Normál, néhol vízhiànyos bőröm van, pórusaim nem láthatóak nagyon, mégis úgy gondoltam, hogy kipróbálom. Színe jó, azzal nincsen gond, valóban testesebb állagú, mint a bordó “nővére”, kézzel nehéz eldolgozni, fedése magas közepes. Mondjuk szerencsére magas fedésre amúgy sem lett volna szükségem, de nem is hozza a termék ezt, az ígéret ellenére. Sőt, pár óra múlva konkrétan elmászik az arcról, a pórusokat pedig nem hogy minimalizálná, de inkább kiemeli. Pedig jelzem, nekem nincsenek is jól látható pórusaim. Vagy legalábbis ezt hittem eddig, ez a krém ugyanis bebizonyította, hogy dede, vannak :D. Apróbb ráncokba ( pl. száj mellett, orr mellett) simán beleül. Nem tetszik, elajandékozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

necra

2018. szeptember 27.

Sajnos óriási csalódás. Nap végére foltos az egész. Vállalhatatlan :(

ui. Adtam neki még egy esélyt, mire beértem a munkahelyre összegyűlt, lefolyt, undorító. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Sajnos óriási csalódás. Nap végére foltos az egész. Vállalhatatlan :(

Hajni1980

2018. július 5.

Amit ígér, ahhoz semmi köze. Momentán nem tudom felkenni. Színezett neogranormonhoz tudom hasonlítani. Mint ha lemeszeltek volna. Színe csak kétfele van. Kenni nem lehet, ahova feltetted, ott marad. Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

elike

2018. május 16.

Kicsit szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatosan, bár jókat olvastam róla több helyen is, de valahogy nekem ezek a kiegészítő hibrid krémek eddig nem nagyon jöttek be. Ehhez képest nagyon kellemesen csalódtam - nem csak én láttam simábbnak és ragyogóbbnak az arcbőrömet, de két új ismerős is csodálkozott, amikor a koromról beszéltünk (43 vagyok és ők 35-37-nek néztek). Nem kell mondanom, hogy ez mennyire esik jól. Arckrém beszívódása után használom, szivaccsal viszem fel, teszek rá egy pici púdert. Mást nem. Rögtön a felvitel után fura, sápadt színe lesz a bőrnek a krémtől, ami pár másodperc után elmúlik és egészséges, üde szín marad. A napvédő hatása is a helyén van - egész napos nyílt terepes program alatt semmilyen hatással nem volt arcomra a napsütés. Egyre kell figyelni - nálam a szemkörnyékére kerülve megül a pici ráncokban és láthatóbbá teszi őket. Ellentétben a szemem sarkában lévőkkel, amiket halványabbá teszi. Ezt nem értettem, de mivel összességében nagyon tetszik ez a krém, ezen már nem agyaltam.
Se pattanás, se mitesszer, se szárazság, se zsírosság - lemosom és eltűnik. Nekem tökéletes ez a fedőkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.