Missha

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   21 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Shea vaj kivonatot tartalmazó lapmaszk, fermantált összetevőkkel ( Lactobacillus, Bifida és Aspergillus). A lapmaszk 100 % pamutból készült.

Marcsi66

2018. december 3.

650.-Ft a mostani ára,én kettőt vettem,és tegnap használtam először,( N betűs online parfüméria,beszerzés) Nagyon jó az illata,ez szuper,de inkább az érdekelt,h mit tud,mint bőrápoló,Nem túl sokat,a hatás azért valamennyire látszik,mert hidratál és frissít,viszont ma már nem érzem ,és nem is látom,az extra kényeztetést.Közepes eredmény ,ártani nem ártott,de nem is használt túl sokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

strauszkinga

2017. április 22.

A gránátalmásat próbáltam, és imádtam. nagyon olcsón jutottam hozzá (1060 / 3db), fátyolmaszk terén verhetetlen ez az ár. Isteni illata van, és nagyon szépen felfrissítette a bőrömet, és hidratálta azt. A leglátványosabb hatású fátyolmaszk, amit valaha próbáltam! Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

jirka

2016. november 21.

2016.november 21.
Azóta rengeteg maszkot próbáltam és csak a viszonyítási alap miatt, le kell hogy vonjak pontot tőle. Valamikor ebben az időben kezdtem maszkokat használni. Még a leíráson is látszik, hogy mennyire nem voltam képben a fátyolmaszkokkal kapcsolatban :)

2016. február 28.
Hármasával rendelem az e-bayről, így jön ki egy tasak kb. 400 Ft-ra. Esti rutin végén használom, fél órát hagyom fent. Szépen feltölti a bőrt reggelre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

2016.november 21.

2016. február 28.

souzanna

2016. szeptember 29.

Kíváncsi voltam vajon tud-e annyit, mint a kedvenc Holika Holika maszkjaim, úgyhogy próbaképpen rendeltem ebből. Meglepett, mert a maszk valóban pamutból van, az illata pedig egyszerűen mennyei. Az utóhatás nekem picit semmilyen volt, de mivel az illata csodálatos, biztos, hogy újrarendelem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.