Missha

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% csiga kivonatot tartalmazó éjszakai maszk, amely életteli bőrt eredményez.

mariann33

2021. október 12.

Már megújult a csomagolása,de ugyanúgy 110ml,ami igazán kiadós az áráért!
A Clinique overnight maszkot használom,amivel végül is elégedett vagyok,de szerettem volna kipróbálni egy koreait,ami csigás.
Még csak néhány napos a tapasztalatom,de egyenlőre 100% elégedett vagyok!
Mivel illatmentes kencéket használok,tartottam ennek az illatától,de megkönnyebbültem,mert egy igazán enyhe,és gyorsan elillanó természetes uborka illata van,ez még engem sem zavar.
Kinyomva egy fehér színű,stabilnak tűnő krém,ám amint kenem,egy irtó lágy textúrává válik,kevés kell belőle,csodásan puhít,és mintha teljesen felszívódna,nem úgy mint a Clinique.
Árban kedvezőbb és kicsit nagyobb kiszerelés is mint az említett Clinique maszk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Már megújult a csomagolása,de ugyanúgy 110ml,ami igazán kiadós az áráért!
Még csak néhány napos a tapasztalatom,de egyenlőre 100% elégedett vagyok!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1