Missha

Ár:   $26   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: bagolylilith, Módosítva: 2020. február 11.

Ár:   $26
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Olajos lemosó, amely BHA tartalmával tisztává és ragyogóbbá teszi a bőrt. Egy lépésben távolítja el a sminkmaradványokat és a szennyeződéseket.

bagolylilith

2020. február 20.

Ugyanazt tudom mondani, mint a tesójára, a Blackhead Off-ra: szerintem az összes fajtát ki fogom próbálni, kiadós és hatásos, az üvegbe is beleszerelmesedtem, a pumpája kifogástalan. Száraz bőrre szoktam felvinni, nem csípi a szemem, lehoz mindent, tényleg mindent anélkül, hogy csikorgósra szárítaná a bőrt. Elvégzi a piszkos munkát, puha és tiszta a bőr, bátran mehet utána a többi lépés. Ezt a fajtát inkább azokon a napokon szoktam használni, amikor nem használok BHA-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.