Missha

Ár:   $19   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2021. június 22.

Ár:   $19
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2 az 1-ben habzó tisztító és nyugtató agyagmaszk a bőr kipirosodásának és irritációjának enyhítésére, valamint a bőr faggyú- és zsírtermelésének csökkentésére. Ásványi anyagokban gazdag környezetből betakarított (Ganghwado/Kanghvado sziget), kétszeres fermentációjú (hideg és meleg) artemisia (egynyári üröm) kivonattal készült, amitől így még hatásosabb.

Alkohol-, parabén- és parfümmentes, de illóolajokat tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HCHB11Cl11

2021. június 16.

1 mintát próbáltam belőle, ami elég volt kipróbálni agyagmaszkként és lemosóként is.
Érdekes sötétebb zöld színe van, az illata pedig jellegzetes (talán gyógynövényesnek mondanám), szerinetem egész kellemes, de közepesen erős. Agyagmaszként is használtam: felvittem a száraz bőrömre, rajta hagytam 10 percig kb, és lemostam. Hasonlóan mint általában az agyagmaszkok esetében. Nagy csodát nem is vártam, nem is tapasztaltam, de jól tette a dolgát, ahogy kell. Amit viszont tudok tanácsolni, hogy mivel ez egyben lemosó is, szerintem az esti rutin részeként az 1. vagy 2. lépésben a legjobb, ha használtok olajos lemosót, illetve fpleg ha sminket, azt előtte célszerű lemosni. Mert akkor ez a maszk lenne a 2. tisztító lépés is egyben, az olajos után, ha lemosod a maszkot. Én úgy csináltam, hogy olajos+habzó lemosó, és aztán ez a maszk, de az már sok volt, túl sok tisztítás, és ettől csikorgóan tiszta lett a bőröm. Felesleges ennyire, ezért gondoltam vagy az első lemosásként (ha nincs smink, fényvédő), vagy a 2. lépésben az olajos után.
A tisztító ereje rendben van, nem habzik nagyon, szépen levitte a fényvédőt és tiszta érzetű lett a bőröm utána. Kicsit talán csikorgóan tiszta, de nem volt annyira kellemetlen. Nem irritált, picit talán szárított, ezért szerintem száraz bőrűeknek nem lesz a legjobb. Állagra sűrűbb, krémesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).