Missha

Ár:   $20.88   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 14500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   $20.88
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 14500 Ft

A Missha Time Revolution Borabit szérumának továbbfejlesztett, 2019-es kiadása. A Probio Ampoule több mint tízszer annyi Bifida Ferment Lysate összetevőt tartalmaz, mint a Borabit Ampoule.

Bifida Ferment Lysate Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Propanediol h Betaine h Water / Aqua Niacinamide h I v Pentylene Glycol h 1,2-Hexanediol ta Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract Theobroma Cacao (Cacao) Extract Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract a Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Lactobacillus/Soybean Ferment Extract Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate Bifida Ferment Filtrate Lactobacillus Ferment Lactobacillus Ferment Lysate Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract Lactococcus Ferment Lactococcus Ferment Lysate Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil i Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Santalum Album (Sandalwood) Oil i Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Lupinus Albus (White Lupin) Seed Extract Aspergillus Ferment Swiftlet Nest Extract Diethoxyethyl Succinate Squalene a I eo Panthenol eo I v 0 0Polyglyceryl-10 Laurate eu Hydrogenated Lecithin eo I eu Tromethamine Polyquaternium-51 Ethylhexylglycerin Adenosine gy Dextrin Tocopherol a I v 2 2Ceramide NP Cholesterol eo I eu 0 0Carbomer 1Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA

Ár: 14500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

dunaimano

2024. március 4.

Gyönyörű, luxus érzetű csomagolása van, de ezt talán ránézésre is lehet róla tudni. Sokat vártam tőle, ehhez képest kissé átlagos, de azért határozottan jó cucc, meg ha nem is csodaszer. Az elődjét nem próbáltam, így azzal meg tudom összehasonlítani. Mostanában nem vagyok túl kipihent, és ez meglátszik az arcomon is. Heti 3-4 alkalommal használom ezt az ampullát, általában valamilyen szérum után, de hidratálót már külön nem teszek föl, nem igényli a bőröm. Így is puha, feltöltődött arccal ébredek. Egyéb hatását nem tapasztaltam, nem lesz tőle varázslatos, ragyogó bőröm, nincs a bőrproblémáimra különösebben hatással, egy szezonos tapasztalataim alapján. Kíváncsi vagyok, később megváltozik-e a véleményem. Többet vártam, de ettől még jó termék, és nem hagynám ki a rutinomból. Hogy újra veszem-e? Talán, ha rendelek valami jó akcióban, de még vagyok benne teljesen biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 4.

inspiredina

2023. július 15.

Sajnos nem sikerült megszeretnem ezt az ampullát. Nem igazán láttam látványos hatást, kissé tapadós maradt a bőrömön, nem volt kellemes érzés. Éjszakai hidratálóval együtt használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 15.

Tavasztunder

2022. december 30.

Gyönyörű csomagolás, optimális állag (ami koreai ampulláknál ritka, ez az első, ami nem túl sűrű, hanem jól eloszlatható).
Gyorsan és teljesen beszívódik.
Nem csípett, nem irritált.
Nekem teljesen illatmentes! (A krémje viszont nagyon illatos.)
Nyakra és dekoltázsra használtam el (az arcomon épp más a fő irány, nem a feszesítés..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 30.

Gyorsan és teljesen beszívódik.
Nem csípett, nem irritált.
Nekem teljesen illatmentes! (A krémje viszont nagyon illatos.)

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Nagyon népszerű, ezért akartam kipróbálni én is. Sajnos az én bőröm kipattogott tőle, pedig koreai terméktől ez nagyon ritka. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

VeghZsuzska

2022. január 31.

Nagyon szeretem ez a szérumot, már a második üveggel használom el. Anti aging célra vettem, amikor még nem mertem retinolozni:) Amikor csak ezt használtam este, láthatóan szebb, puhább, kisimultabb volt reggel a bőrképem. Most este, peptides szérum után használom. Nem vesznek össze, szereti a bőröm. Az állaga picit sűrű kellemes, könnyen beszívódik. Egy rizikó és problémamentes szérum, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 31.

jgitta95

2021. október 20.

Gyönyörű a csomagolás, eladja magát. A megújult verziót vásároltam meg, olvastam 1-2 helyen, hogy eléggé átalakították az összetételt az eredetihez képest, és igazából több jó dolgot kivettek belőle, de kíváncsi voltam, hogy milyen. Az állaga és az illata nekem tetszik, könnyen el lehet oszlatni és meglepően gyorsan beszívódik, nem hagy réteget a bőrön. 1 üvegcsével elfogyott, nem használtam minden nap, váltogattam más szérumokkal, így kb 3 naponta került erre a sor, de látványos hatást nem tapasztaltam, mint más aktív összetevőjű szérumoknál, így egy kicsit csalódás volt, főleg miután olvastam, hogy az elődje mennyire szuper volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

BTLaura

2021. augusztus 8.

Az egyik legszebb csomagolású termék amit valaha birtokoltam, azt meg kell hagyni. Állagra kicsit géles-nyálkás, könnyen terül, gyorsan beszívódik, elbír még egy réteget, illata picit erős. Összhatása viszont nem nyűgöz le. A rengeteg áradozó vélemény után a felszíni vízhiányos bőröm a csodára várt kb (nem egyedül ettől a terméktől természetesen, rutinba ágyazva), de valahogy nem kaptam többet, mint egy alap kis hidratálást. Egyelőre nem térek vissza hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Aizami

2021. június 5.

Nekem a régi és az új formula is nagyon bejött. Szerencsére az én bőröm nem érzékeny az illóolajokra, vagy nem minden mennyiségben, de nem lenne rossz ha lenne egy ezektől mentes változat is, mint már sok más márka is kijött ilyen verziókkal az imádott termékekből.

Mióta Retinolt ls AHA-t használok, amik látványosan javítottak a bőrömön, elég ritka hogy valaminek szinte azonnal / rövid időn belül látom bármi olyan extrább pozitív hatását, de ő az egyik kivétel.

Akkor szoktam elővenni, amikor kicsit ilyen megmagyarázhatatlanul "szét van esve az arcom", olyan száraz és vízhiányos de közben zsíros is meg fáradt valahogy nem egységes semmi, este felteszek pár cseppet és reggelre összeáll a fejem mint egy puzzle, szóval varázsszer számomra.

Nagyon kevés elég belőle, érdemes nedves bőrre felvinni különben ragadós maradhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

bongi

2021. április 25.

Egy minit használtam el, nem volt rossz, de nem is nyűgözött le. Elkenegettem, de nem tudom, hogy volt-e valami hatása. Ha anti-agingről van szó, én inkább retinolt használok, azt semmilyen más össszevetős kence sem überelte még számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Helenbeak

2020. szeptember 29.

Több mint 6 éve minden este szorgalmasan használtam az EL ANR, aztán a YouTube-on láttam, hogy a Missha előjött egy dupe al. Azonnal megrendeltem. Az árán kívül semmi különbséget nem tapasztaltam. Hatóanyagban van különbség a Missha javára mert tele van pakolva antioxidánsokkal. De persze ezert nem pontozom le a nagy tesót. Akinek fontos, hogy drága high end terméket használjon hát tegye, de én az összetevőit nézem elsősorban, és ugyanazon összetevőkert nem vagyok hajlandó többszörös árat fizetni. Összességében szerintem mindent tud amit az EL tud, és ezt 1 éves használat alapján merem állítani. Reggel egységes, kipihent, puha bőrt eredményez. Komoly ráncokkal nem tud elbánni, arra csak a retinol nyújt megoldást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Squalene, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Betaine, Niacinamide, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Lásd Tripeptide-32

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.

Természetes olaj, melyet a cápa májából vagy növényekből vonnak ki. A bőrünk által termelt faggyúnak körülbelül 13 százalékát alkotja szkvalén. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Kémiai szerkezetét tekintve kettős kötésekkel rendelkező, telítetlen szénhidrogén-molekula, és mint ilyen, oxidációnak erősen kitett. Instabil voltának előnye, hogy antioxidánsként működik, amihez olajos jellegét hozzátéve a száraz bőr számára kedvező összetevő lehet. Aknés bőrproblémákkal küzdők számára azonban nem javasolt szkvalénes kozmetikumot használni, az oxidálódott formája ugyanis erősítheti az aknék megjelenését.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.