Missha

Ár:   $27   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   $27
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Harmadik generációs formula

Magasan koncentrált esszencia, mely a bőrápolás első lépéseként segít visszaállítani a bőr egyensúlyát és alapvető képességeit azáltal, hogy intenzíven hidratál. Árpa- és fermentált élesztőkivonatot (90%) tartalmaz.

Redhead

2019. szeptember 6.

30 ml-es mini terméket használok, de nem minden nap, csak akkor, amikor egy kis extra ápolást szeretnék. Tonizálás után és szérum előtt iktatom be. Nagyon szépen rásegít a szérum hatására és másnapra mindig látványosan hidratáltabb a bőröm.
Az egyetlen negatívum, hogy ha önmagában használom, rövid ideig ragadós érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Pöti

2018. november 19.

Imádom ezeket a fermentált cuccokat, ennek már a közepén járok. Ha huzamosabb ideig nem használom, rögtön megérzi a bőröm a hiányát. Most is így jártam néhány nappal ezelőtt, a fűtés nagyon kiszárította a bőrömet. De ez pikk pakk rendbe szedte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

BTLaura

2018. május 31.

Kétszer álltam neki a megismerkedésnek, de milyen jól tettem! Elsőre úgy voltam, hogy víz, nem csinál semmit. Aztán mivel csak pénzt adtam érte, gondoltam ellocsolom szépen lassan. Rájöttem, hogy a hatása igenis hiányzott a bőrömnek. Azóta a mindennapok része. A rutin különböző pontjain kap helyet a bőröm állapotától és kedvemtől függően. Még mindig zavar a vizes állag és a cseppet sem utazóbarát kiszerelés, a hatását viszont nagyon is szeretem. Ki fogok próbálni más márkát is, de nem hiába klasszikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

sheol

2018. május 29.

Szeretnék róla bármi jót mondani, de sajnos nem tudok. Szép az üvege. A bőröm sajnos nem szerette és nem is javított semmit az állapotán, inkább csak megviseltebb lett, pedig majdnem a teljes üveget elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

svivko

2018. január 16.

150 ml-s kiszerelés napi kétszeri használat mellett 9 hónapig volt elég.
Tökéletes esszencia, azt nyújtja amit ígér, kellemes, gyorsan beszívódó, szinte teljesen illatmentes formulával. Szép, bár ujjlenyomatgyűjtő üveg csomagolással, amit 100%, hogy nem fogsz magaddal hordani utazásokhoz, mert igen nehéz, így áldásos, hogy a 14 ezres szérum - esszencia, utazó szérum& esszencia létezik. Egyébként ebből én múltkor olyat kaptam, hogy két benga esszencia és egy szérum jött meglepetésemre cosmeticmarket2012-től, szóval tök jól jártam.
Rétegezős, vagy extra ápolást kereső vízhiányosoknak kötelező elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

150 ml-s kiszerelés napi kétszeri használat mellett 9 hónapig volt elég.
Rétegezős, vagy extra ápolást kereső vízhiányosoknak kötelező elem.

seppunkata

2017. október 26.

Több hónapja használom, de azon kívül, hogy puha lett tőle a bőröm, nem vettem észre mást. De végülis ezt ígéri, hogy hidratál, szóval kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Plusskutya

2017. október 15.

Szerelem.
Minden alá loccsantok belőle.
Reggel és este is.
Szerintem nagyszerűen előkészíti a bőrt, a további krémekhez.
A nappali szérumom előtt is használom, és az esti rutinomnak is fontos eleme.
És ha rohanok, vagy lusta vagyok, akkor csak ezt locsolom magamra, és így is nagyszerűen teljesít.
A többi Missha termékhez hasonlóan nagyon szép és igényes a csomagolása, bár állandó frászban vagyok, hogy egyszer beleejtem a mosdóba. És akkor vagy az üvege vagy a mosdó fog repedni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Szerelem.
Minden alá loccsantok belőle.
Reggel és este is.
Szerintem nagyszerűen előkészíti a bőrt, a további krémekhez.
A nappali szérumom előtt is használom, és az esti rutinomnak is fontos eleme.

Araniel

2017. augusztus 21.

Esténként használom az ampullával és még két krémmel együtt. Szépen előkészíti a bőrömet a további finomságok bevitelébe. A 150 ml hatalmas kiszerelés, sokáig elég lesz. Kicsit nehéz bánni vele, mert szinte vízszerű, de ha már az arcomon van, ott könnyen lehet vele dolgozni, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Lencseee

2017. július 27.

Én az előttem szólókkal ellentétben, egy alkalmommal akár 3szor is "átkenem" vele az arcomat. A benton fermentált esszencijának elfogyását követően kezdtem ezt használni, és én nem érzek közöttük nagy különbséget. összetevők elemzésénél biztos előjönne, de használatkor az érzés ugyanaz. Ez a rétegezős rutin valahol egy csapda, mert újabb és újabb rétegek beépíthetőek...sosem lesz vége?:-) na, de vissza a reviewhoz; jó, jó, de ez nem a szokásos koreai esszencia, hanem inkább tonerszerű. Amivel én még mindig barátkozom, de azt be kell látnom, hogy a vízhiányos bőrömnek nagyon tetszik, könnyen beszívódik, sőt az utána következő esszencia-szérum-krém réteg is, mintha gyorsabban szívódna be. Magában, ahogy azt már a többiek is említették, ez nem csodaszer, de könnyen beépíthető egy klassz kis rutinba. Mimikai ráncok "felpuhítására" hyaluronsavas szérummal bevált. De pont ennyit tett nekem a benton is, amire 4 csillagot adtam, ez sem kap 5-öt. Megbánni nem bánja meg az ember lánya, ha már kiadta rá a pénzt, de hogy nélkülözhetetlennek érezzem a rutinomban, attól még távolabb van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

nefelejcs93

2017. július 9.

Az itteni jó vélemények miatt rendeltem meg ,és milyen jól tettem .Reggelente használom ,a bőröm pillanatok alatt beszippantja és máris sokkal hidratáltabb lesz tőle,abszolút újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.