Missha

Ár:   $27   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   $27
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Harmadik generációs formula

Magasan koncentrált esszencia, mely a bőrápolás első lépéseként segít visszaállítani a bőr egyensúlyát és alapvető képességeit azáltal, hogy intenzíven hidratál. Árpa- és fermentált élesztőkivonatot (90%) tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bongi

2021. január 6.

Mini szettben vettem meg a többi Time Revolution termékkel. Csak éjszakára használom, mert a 4 termék együtt iszonyatosan zsírosítja a bőrömet. Másnapra tényleg kisimult, hidratált a bőröm és a pattanások utáni piros foltok is szépen elmúlnak, viszont zsírban úszik az arcom, így csakis éjszakára tudom használni őket. Csak ez a termék külön nem okoz ilyen gondot, szépen feltölti és hidratálja a bőrömet. Ha megveszem majd nagyban is, akkor csak ezt fogom külön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Bokorkata

2020. december 15.

Alapdarab! Sokkal ragyogóbb és üdébb az arcom amióta használom. Nem tudok rosszat írni róla, nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

balazskrisztii

2020. január 12.

Azt vettem észre, hogy a niacinamidtól sok új arcszőröm lesz... Nem durva, sötét szakáll, hanem kis puha pelyhek, de az arcomon mindenhol jelentkezett, leginkább a homlokomon és az orcámon zavart. Irritációt nem okozott, hidratált, de ezt az "aprócska" mellékhatást nem tudom elnézni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Redhead

2019. szeptember 6.

30 ml-es mini terméket használok, de nem minden nap, csak akkor, amikor egy kis extra ápolást szeretnék. Tonizálás után és szérum előtt iktatom be. Nagyon szépen rásegít a szérum hatására és másnapra mindig látványosan hidratáltabb a bőröm.
Az egyetlen negatívum, hogy ha önmagában használom, rövid ideig ragadós érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Pöti

2018. november 19.

Imádom ezeket a fermentált cuccokat, ennek már a közepén járok. Ha huzamosabb ideig nem használom, rögtön megérzi a bőröm a hiányát. Most is így jártam néhány nappal ezelőtt, a fűtés nagyon kiszárította a bőrömet. De ez pikk pakk rendbe szedte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

BTLaura

2018. május 31.

Kétszer álltam neki a megismerkedésnek, de milyen jól tettem! Elsőre úgy voltam, hogy víz, nem csinál semmit. Aztán mivel csak pénzt adtam érte, gondoltam ellocsolom szépen lassan. Rájöttem, hogy a hatása igenis hiányzott a bőrömnek. Azóta a mindennapok része. A rutin különböző pontjain kap helyet a bőröm állapotától és kedvemtől függően. Még mindig zavar a vizes állag és a cseppet sem utazóbarát kiszerelés, a hatását viszont nagyon is szeretem. Ki fogok próbálni más márkát is, de nem hiába klasszikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

sheol

2018. május 29.

Szeretnék róla bármi jót mondani, de sajnos nem tudok. Szép az üvege. A bőröm sajnos nem szerette és nem is javított semmit az állapotán, inkább csak megviseltebb lett, pedig majdnem a teljes üveget elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

svivko

2018. január 16.

150 ml-s kiszerelés napi kétszeri használat mellett 9 hónapig volt elég.
Tökéletes esszencia, azt nyújtja amit ígér, kellemes, gyorsan beszívódó, szinte teljesen illatmentes formulával. Szép, bár ujjlenyomatgyűjtő üveg csomagolással, amit 100%, hogy nem fogsz magaddal hordani utazásokhoz, mert igen nehéz, így áldásos, hogy a 14 ezres szérum - esszencia, utazó szérum& esszencia létezik. Egyébként ebből én múltkor olyat kaptam, hogy két benga esszencia és egy szérum jött meglepetésemre cosmeticmarket2012-től, szóval tök jól jártam.
Rétegezős, vagy extra ápolást kereső vízhiányosoknak kötelező elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

150 ml-s kiszerelés napi kétszeri használat mellett 9 hónapig volt elég.
Rétegezős, vagy extra ápolást kereső vízhiányosoknak kötelező elem.

seppunkata

2017. október 26.

Több hónapja használom, de azon kívül, hogy puha lett tőle a bőröm, nem vettem észre mást. De végülis ezt ígéri, hogy hidratál, szóval kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Plusskutya

2017. október 15.

Szerelem.
Minden alá loccsantok belőle.
Reggel és este is.
Szerintem nagyszerűen előkészíti a bőrt, a további krémekhez.
A nappali szérumom előtt is használom, és az esti rutinomnak is fontos eleme.
És ha rohanok, vagy lusta vagyok, akkor csak ezt locsolom magamra, és így is nagyszerűen teljesít.
A többi Missha termékhez hasonlóan nagyon szép és igényes a csomagolása, bár állandó frászban vagyok, hogy egyszer beleejtem a mosdóba. És akkor vagy az üvege vagy a mosdó fog repedni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Szerelem.
Minden alá loccsantok belőle.
Reggel és este is.
Szerintem nagyszerűen előkészíti a bőrt, a további krémekhez.
A nappali szérumom előtt is használom, és az esti rutinomnak is fontos eleme.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Saccharomyces Ferment Filtrate, Niacinamide, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.