Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Mattító hatású, hosszantartó alapozó

Olaj és parfümmentes.

6 árnyalatban kapható.

Timi01

2017. április 4.

Nem oxidálódik, színben tökéletesen passzol, mattít de nem szárít. Nem is púderezek rá, mégis tart egész nap. Nekem elég a fedése mert eddig szerencsére nem voltak durva bőrhibáim. Azt még nem tudom, hogy ha hűvösebb lesz az idő és szegény fejem vízhiányosba megy át akkor nem fog-e szárítani de eddig ez a legjobb alapozóm. Remélem nem lesz az amit előttem írtak, hogy idővel nem szereti majd a bőröm :/.

Update: már tényleg több hónapja használom, ezért bátran ki merem jelenteni, hogy ez a kedvenc alapozóm. Még mindig tökéletes a színe, elég a fedése és nem fénylik tőle a bőröm. Tudom, hogy vannak drágább alapozók és biztosan vannak jobbak is, de nekem ez most nagyon bejön :)

Update 2: mostanában kiemeli a száraz részeket és egyszerűen lepereg az arcomról pedig 10-15 perccel a krémezés után használom. Hiába tökéletes a színe, egyszerűen rondán mutat. Most sajnos 3 csillagra csúszott le nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Maiko

2015. április 23.

Ma próbáltam ki először.A pirosságot nekem sem tüntette el csak több rétegben és nekem is kiemelte a száraz részeket.Este arctisztítás után viszont valami történt mert kipattogtam,lehet hogy az alapozótól de nem tudom .Még teszek pár próbát vele hátha más a ludas.A színe viszont pont jó, mondhatom hogy eddig ez passzol a legjobban hozzám (110-es árnyalat). A színe miatt kap közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

valakiii

2014. szeptember 24.

baratnomnek vettuk az elegge problemas borere es nagyon imadja:) jo a fedese es az ara sem veszes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

v.szilvia789

2014. augusztus 25.

Hatalmas csalódás ez az alapozó! Pedig nagyon akartam, hogy működjön, nem is sajnáltam rá a 3400 Ft-ot, a boltban tesztelve tényleg olyannak tűnt, ami működhet.
Megvettem, mert teljesen mattra száradt, a második legvilágosabb 140-es szín megfelelőnek tűnt és a fedése is közepes vagy erősebb volt. Ez a drogéria. Otthon: első felvitelnél látszott, hogy tényleg púderesen mattra szárad, a szín passzolt.De: a piros részeket nem fedte el, hiába próbáltam rétegezni, lejött vele az előző is. Ami még jobban zavart, hogy a legapróbb száraz részt, kicsi, hámló területet is kihozta, meg is lepődtem, hogy ennyi van. Másodszor jobban aláhidratáltam, így sem volt jobb a helyzet, viszont a tartóssága drámaian csökkent.
Végül a tartósság: 24 órát ígér, persze ha gyököt vonnék, már azzal is elégedett lennék, de kb. 3-4 óra után átfényesedik, úgy hogy még mattító púderrel is fixáltam a kész sminket. Ahogy használom egyre többször, úgy érzem, egyre kevésbé szereti a bőröm. Lehet, hogy csak nem vagyok vele kompatibilis, de elszomorít, hogy ennyire nem megbízható. Azt reméltem reggel felteszem és délutánig elfelejthetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

bandita

2014. május 18.

Két tasak minta elfogyasztásán már túl vagyok, és erős a gyanúm, hogy megtaláltam azt az alapozót, ami az idei nyár legjobb állagú, legszebb fedésű, és legbárányabb összetételével rendelkező termékét jelenti számomra.
A fedés minősége, tartós mattító hatása lenyűgöző. A húzós munkanapok során sem kopik meg, csak felkenem, oszt' úgy marad nekem kora estig. :)
Aki olajos T-vonallal rendelkezik, és pluszban érzékeny bőrrel verte meg a sors, mindenképp vessen egy pillantást erre a gyöngyszemre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!