Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2016. június 30.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Müller

Precíz, magas pigmentálságú, tartós szemceruza. Felvitel után néhány perccel vízállóvá válik. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Illatanyagmentes. Nem alkalmas vízvonalra.

14 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázás
Lilien3

2019. július 18.

Annyira tartós és vízálló,hogy nem egyszerű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Annyira tartós és vízálló,hogy nem egyszerű lemosni.

Hiuz

2017. június 27.

218-as vízkék, és 200-as türkiz/zöld színben van, nem kenődik el, egész nap tart, könnyű felvinni, puha, és a sportolást is bírja. Szépek a színeik, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Gift Box

2016. június 27.

110-es Nutcracker árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép, különleges barna szín, régóta kerestem már hasonlót, és ez pont olyan, amilyenre mindig is vágytam. Az állaga is egy álom, tökéletes a felső szempillasor kihúzására és a vízvonalra is, plusz jól bírja a napot, tartós. Nem is értem, miért nem lett felkapott ez a kis ceruza, én egész életemben ellennék vele. :)

+ Hatalmas köszönet azért, hogy a Misslyn szemceruzái be vannak csomagolva, példát vehetne róla több márka is (az essence géles szemceruzáját azért nem vettem meg, mert konkrétan az összes úgy nézett ki, mintha több hónapja használatban lennének - hál' Isten így inkább ez került hozzám).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

tonic

2016. április 9.

Szép a színe, egy barnás ,nutcracker nevű szín van meg és ami a lényeg,hogy tartós. Végre. Kár,hogy nem vettem más színekben is,mikor akciós volt. A mi Müllerünkben sajna nincs ez a márka,csak egy távolabbiban,majd ha arra járok,még beszerzek belőle,mert tetszik,h ottmaradt a helyén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

gioia

2015. április 2.

Müllerben vettem 800 forint körüli áron egy matt vajszínű árnyalatot szemhéjalap célból. Van fehér, fekete, kék és még pár árnyalat, ami tök jó, mert most pár óra után még meg se mozdult a sminkem, pedig olajos a szemhéjam. Majd még jövök véleményezni, haogy hogyan szuperált többszöri használatra. Mindenesetre már az nagy győzelem, hogy az essence-es alappal ellentétben ezen látszik és már pár órát is megmaradt a terra naturi szemhéjpúder. Már csak ezért megérte.

Update: jöttem felpontozni maxra:) nem irritál, tényleg tartós és működik nagyon. Lehet, hogy veszek egy feketét/szürkét is, ha már elhasználtam az összes többi ilyen cerkámat (kb. százötvenhat van már csak :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

tsix03

2015. március 31.

Nagyon jó kis szemceruza. Én a felső vízvonalat húzom ki vele, elég tartós, még a nap végén is ott van és nem "folyik ki" két oldalra, ahogy a többi szokott, szóval meg vagyok vele elégedve. Nem irritál és sminklemosóval könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.