Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Mixa tisztító gél az érzékeny bőr ápolására lett kifejlesztve. A napi ápolás részeként gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a smink maradványait és a felesleges zsírt. Rövid idő alatt a bőr tökéletesen megtisztul és felfrissül. A termék gyengéd formuláját érzékeny bőrön tesztelték, nem tartalmaz szappant, alkoholt vagy parabéneket valamint nem tömíti el a bőr pórusait. A bőr tiszta, megerősödött  lesz és fenntartja természetes hidratációs egyensúlyát. Biztosítsd bőröd tökéletes tisztaságát, puhaságát, gyönyörűségét és egészségességét hosszan! A  Zink PCA a bőrt alaposan tisztítja, azt erőssé, rugalmassá és természetesen frissé teszi.

Alkoholmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Klinikailag tesztelt.

Ár: 1 000 Ft , Eladó: Tamara0520
Állapot: A képen látható mennyi van még benne, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta, személyes átvétel
Ár: 1000.- , Eladó: Brigi13
Állapot: Új,bontatlan!, Helyszín: Pomáz, fizetés: Személyes átvétel Pomázon néha Óbudán

cichurri

2021. szeptember 21.

Engem is szárít, főleg az orr és a száj körül, használat után nagyon várom, hogy bekrémezhessem az arcomat, ezért van, hogy 1-2 napig nem szívesen nyúlok hozzá, valahogy nem hiányzik. Néha mintha szappannal mosakodnék. Könnyen felhabzik, és nem marad el a tisztaságérzés sem. Azt nem tudom hogy összességében mennyit segít, pedig használom már kb 2-3 hónapja, nagyon lassan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

xMirax

Korcsoport: < 18
2021. június 27.

Zsíros bőrűeknek tökéletes alap arctisztítónak viszont szárít egy picit! Mindenképp kell utána hidratálókrémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 27.

Mariann91

2021. június 8.

Remekül használható a pumpás kiszerelés miatt, jó az illata és sokáig elég, de sajnos nem tisztít elég jól. A Balea (Med Ultra Sensitive) arclemosója szerintem ugyenezt tudja, de megfizethetőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

skincarefanboy

2021. április 30.

Nekem arcra nem igazán vállt be. Engem nagyon kiszárított. Lassan fogy, mivel elég erőteljesen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

vszilvi94

2021. április 29.

Nekem bevált. Jó az illata, nem szárítja teljesen szét a bőröm, praktikus a pumpás kiszerelése is és jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

gioia

2021. április 23.

Ha időnként kipattog a bőr akár az arcon, akár a háton, pár lemosás rendbeteszi, leszárítja a kis katonákat. Szépen tisztít, én bírom ezt a cinkes pasis illatot is, de nyilván felesleges az illatanyag. Jól habzik. Utána érdemes jól hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Egy nyomás is elég belőle,mert nagyon jól habzik.Kiválóan tisztít, azonban az én bőrömet picit szárítja. Sajnos emiatt 1 csillagot le kell vonnom, mert amúgy is száraz a bőröm és többet vártam volna tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

andikov90

2020. november 9.

Kellemes meglepetés ez a termék nekem, korábban is próbálkoztam Mixa cuccokkal, de azok annyira nem váltak be. Kombinált, T-vonalban zsírosodásra hajlamos bőröm van, nagyon szépen fejti ki a hatását. A pattanás-kezdeményeket leszárítja, lehúzza a gyulladást, viszont összességében nem szárítja ki annyira az arcomat, hogy az kellemetlen lenne. Reggeli és esti lemosáshoz használom, elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

blue16

2020. október 31.

Jól tisztít ,barátságos összetevők ,kellemes használat,a kombinált bőrömet enyén szárítja de emellől el lehet tekinteni ilyen baráti ár mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Bridddzs

2020. október 28.

Nagyjából 2-3 hete használom, így már tudok róla véleményt írni. Szerintem nagyon jól tisztít, kellemes használni, tök jól felhabosodik. Ami nekem fura volt és nem tudtam hovatenni az első egy hétben, hogy fémes ízt éreztem a számban. Mondom nem igaz, beteg vagyok vagy mi?! Aztán rájöttem, hogy valószìnűleg a cinket érzem arclemosás után. Na itt kicsit megnyugodtam. 😀 A termékcsalád arckrémjével (plusz G&G szérumokkal) együtt használom. Nekem abszolút beváltak, nem okoztak pattanásokat. Korábban használtam az érzékenybőrűeknek való Mixa arctisztító gélt is, de annak sajnos a vége fele már nem volt olyan hatása. Szerintem ezeket időközönként tényleg váltogatni kell. Más is tapasztalt ilyet? Amúgy nekem 5 csillagot simán megér, mert jó árban van, teszi amit kell, nem húzódik utána a bőröm és pattanásokat sem okozott(eddig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Hidratálók: PEG-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Zinc PCA