Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2017. november 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Mixa tisztító gél az érzékeny bőr ápolására lett kifejlesztve. A napi ápolás részeként gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket, a smink maradványait és a felesleges zsírt. Rövid idő alatt a bőr tökéletesen megtisztul és felfrissül. A termék gyengéd formuláját érzékeny bőrön tesztelték, nem tartalmaz szappant, alkoholt vagy parabéneket valamint nem tömíti el a bőr pórusait. A bőr tiszta, megerősödött  lesz és fenntartja természetes hidratációs egyensúlyát. Biztosítsd bőröd tökéletes tisztaságát, puhaságát, gyönyörűségét és egészségességét hosszan! A  Zink PCA a bőrt alaposan tisztítja, azt erőssé, rugalmassá és természetesen frissé teszi.

Alkoholmentes. Parabénmentes. Hipoallergén. Klinikailag tesztelt.

balankaa01

2019. szeptember 29.

Kettőnknek vettem a húgommal, mivel ő most lesz 16 éves, még csak kezdő az arcápolásban, de a kamaszkor rendesen nyomot hagy az arcán, nekem meg többnyire mindegy, mivel mosok arcot, szerencsére. Na, lassan egy hónapja használjuk, csúcs ez a pumpás kiszerelés, még mindig több mint háromnegyedig van. Magáról a gélről annyit, hogy jól habzik, az én bőröm is egységesebb, az övén is kevesebb a pattanás szerintem, bár ezt nem merem csak ennek a terméknek betudni.
A sminket jól lehozza egyébként. Mindent összevetve megadom neki az ötöst, jó vétel volt, az is lehet, hogy újraveszem majd, bár az illatanyagot igazán kihagyhatnák, elég zavaró. Nem is a bőröm miatt, hanem nem teszi kellemes élménnyé a mosdást, sőt.

Amúgy elvileg a purifying zinc csökkenti a faggyútermelést, lehet, hogy ebben van valami, nem állítom biztosra, de az biztos, hogy nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

RonjaR

2019. szeptember 7.

Jók az összetevői, nem irritál, szépen habzik és nem is kell belőle sok. Az arcomon ugyan nem tapasztaltam változást, de a vállamon és a hátamon nemrég megjelent pattanásokat szépen helyrehozta. Legszívesebben 3,5 csillagot adnék rá: nem rossz termék, nagyon sokáig elég, viszont számomra nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Leaa

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 11.

Kicsit vegyesek az érzelmeim ezzel az arctisztítóval szemben. Borzasztó pattanásaim vannak, küzködök velük. Megvettem ezt az arctisztítót, mivel az itteni vélemények alapján úgy láttam, talán megoldás lehet a bőrömre. Igen is meg nem is. Nagyon jól felhabzik, tetszik a pumpás adagoló. Nagyon szépen leszedi a sminket, nem csíp. Viszont. A pattanásaimmal szinte nem kezdett semmit. Ugyan olyan rendszerességgel pattogok ki, csúnya az egész. Pénzkidobásnak nem mondanám, de nem biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

kissdzs

2019. július 1.

Miután a tonik ugyanebből a fajtából bevált, beszereztem mellé ezt is. A kettő együtt tökéletes tisztaságot nyújt és nem szárítja a bőröm egyáltalán. Nagyon hamar látszott az eredménye is, sokkal tisztább a bőröm és a pórusaim is kevésbé láthatóak. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

cicc

2019. május 29.

Nem használok sok sminket, de millió vattát elhasználtam este sminklemosásnál, és sok időt is vett igénybe mire rendesen megtisztítottam az arcomat..
Vettem egy the body shop-os arclemosót, de az elég gyorsan fogy, ezért beszereztem egy ilyet is, és mennyire jól tettem :))) kb 2perc alatt a smink 98%-át eltávolítja, szóval felváltva használom a body shopos drágább verzióval, mert sajnos ez csípi a szemem..ez az egyetlen negatívum, de biztos hogy újreveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

adra

2019. május 14.

Nagyon szeretem! Itt krémmánián néztem ki, és hetekig köröztem a DM-eket és Rossmannokat, de sehol sem találtam.. Szóval csak Müllerekben kapható, ahogy én láttam. Viszont mióta megvan, egyszerűen imádom! :D Nagyon jó illata van, kevés is elég belőle, szuper, hogy pumpás a kiszerelése. Picit szárít, de tényleg segít a pattanások ellen is, ha éppen kijön pár pici. Újraveszem mindenképp !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

jnonoka

2019. február 24.

Többször újravettem, mert nagyon megszerettem. Kevés is elég, könnyen felhabzik, szépen tisztít és segít a gyulladásokon. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Orsi0401

2019. január 18.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólók rajongótáborához. Nagyon szépen finomítja a pórusaimat, anélkül, hogy szárítana. A szemfestékre kell egy kis micellás víz, de teljesen elégedett vagyok azzal a bőrképpel, amit mosakodás után hagy. Remélem nem vonják ki a forgalomból, most, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

cintialaura

2018. december 27.

Azthiszem befejezem az arctisztítók keresgélését amíg ez a termék kapható. A téli időszakban megváltás, nem szárít és nem húzódik a bőröm a használata után. Tetszik a géles állaga és tényleg bőven elég egy pumpálásnyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Julcsi89

2018. október 28.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót, nem bántam meg egy percig se hogy beruháztam rá, puha lesz tőle a bőröm, és nem szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Hidratálók: PEG-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Zinc PCA