Mixa

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2017. május 11.

Kategória:   Tusfürdők

Tápláló olajokkal és glicerinnel, kíméletesen tisztít és segít erősíteni a bőr védőrétegét, megelőzve a viszketés kialakulását. Magas toleranciájú és csökkenti az allergiás reakciók kialakulásának veszélyét. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt, nem tartalmaz parabéneket és szappant. Könnyen lemosható, és kisbabák vagy az egész család részére használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

georgia82

2021. augusztus 4.

A kisfiam pár hónapos kora óta csak ezt használjuk, nagyon szeretjük. Nem szárít és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

sssniki

2021. május 18.

Ugyan nem cruelty free (mint azt általában próbálom tartani), de mivel valami botrányosan száraz volt az egész testem, gondoltam kipróbálom. Nem rossz, szépen felhabzik, leszedi a dezodor maradékot, jó az illata, stb. DE... valahogy továbbra is száraz a bőröm??? Én is az SLS-re gyanakszom, mint az előttem szólók. Újra nem veszem szerintem. Egy viszonylag problémamentes, egészséges bőrű személynek viszont simán ajánlanám, mert annyira nem vészes ám 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

peach

2021. március 12.

Meg vagyok vele elégedve, egész jól habzik, nem szárította a bőröm. Az illata szolid de nagyon kellemes, főleg egy-két másik ilyen termékhez képest. Az egyetlen dolog ami zavart benne az a pumpája, kicsit lassan adagol. De még így is ár-érték arányban a legjobb olajos tusfürdő amit próbáltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

B.Csilla96

2021. március 11.

Uriage olajtusija után vettem meg, mert éppen, akkor nem volt hozzá affinitásom, hogy újravegyem. Nem bántam meg. Állagra mások, ez könnyedebb, de ugyanolyan jól habzik fel és mosható le, nem hagy semmilyen réteget magaután. Nagyon puha lesz a bőröm utána. Tetszik az enyhe kis illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

katan

2021. február 18.

Az egyetlen tusfürdő ami elérhető árban megfelel az atópiás bőrű kisfiamnak. Nem vakarózik tőle, illatos. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Ada

2021. január 17.

Hááááááát.Ígéretesnek tűnt.Az illatát a mai napig nagyon szeretem és az állagát is.Nagyon gazdaságos,kevés kell belőle. 3 napos használat után a bőrömet annyira kiszárította,hogy rá sem akarok nézni többet.Kézmosóként sem tudom használni,mert iszonyatosan szárít.Gondolom az SLS.... Úgyhogy fogalmam sincs mit kezdjek vele :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Aanyta

2021. január 6.

A kisfiamnak vettem, ekcémára hajlamos bőrére. Három nap alatt rendbe hozta. Kellemes, finom az illata, ahhoz képest, hogy olajos elég jól habzik. Rendszeresen használjuk, maximálisan hozza amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

petra0827

2020. november 20.

Kislányomnak vettem 2-3 hónapja, aki most már 11 hónapos. de szép lassan mi is áttértünk a használatára a Férjemmel, így már az egész család ezt használja. :)
Elég érzékeny bőrű vagyok, de nekem nem szárítja a bőröm, én csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

tonhalacska

2020. november 5.

Kiszaritotta a bőröm, de nem annyira, mint a drágább olajtusfürdők, meg is lepődtem rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

kissmeska

2020. július 1.

Egy allergiás reakció miatt áttértem a szappannokkal való tusolásra, ám amikor kicsit szárazabbnak érzem a bőröm vagy csak máshoz van kedvem, akkor szokott előkerülni ez az olajos tusi. Én az illatát kedvelem, jól is esik ez az állag. Bár nem habzik, de sose kellett még testápolóznom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)