Mixa

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2017. május 11.

Kategória:   Tusfürdők

Tápláló olajokkal és glicerinnel, kíméletesen tisztít és segít erősíteni a bőr védőrétegét, megelőzve a viszketés kialakulását. Magas toleranciájú és csökkenti az allergiás reakciók kialakulásának veszélyét. Bőrgyógyászati és szemorvosi ellenőrzés mellett tesztelt, nem tartalmaz parabéneket és szappant. Könnyen lemosható, és kisbabák vagy az egész család részére használható.

Fancsaaa

2019. november 13.

Születendő kis babámnak vettem. Épp egy kis illat, olyan babás. Magamon teszteltem és nagyon tetszett. Remélem a babámnak is befog jönni. 😊
Megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Megelőlegezem az 5*-ot.

Kremcica

2019. október 24.

Saját használatra vettem, mert nagyon kiszáradt a bőröm és fájóan húzódott. Nem érzem hogy olyan sokat segített volna, de legalább nem is rontott a helyzeten. Végre úgy tudok zuhanyozni hogy utána nem akarok kibújni a bőrömből. Tetszik hogy pumpás így jobban ki tudom adagolni és lassabban is fogy. Így az ára, főleg hogy akciósan vettem, sem vészes. Azon meglepődtem hogy elég híg, mármint valami tömény sűrű olajos formulát vártam, de egyáltalán nem az. Nincs ragacsos hatása, könnyű lemosni. Az mondjuk fura, hogy színező- és illatanyag van benne ahhoz képest hogy babáknak és érzékeny bőrűeknek ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Krisztina85

2019. október 21.

Gyerekeimre használom, jo illatú, jól habzik, jól tisztít. Nem szárít. A kiszerelése is jó, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

poczeandrea

2019. október 5.

Babámnak is jó, bár babának szerintem túl erős az illata (de kellemes), másodjára magamnak vettem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

puddpuddi

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 23.

Nagyon jó illata van és könnyen habzik. Nem szárít és nem irritál. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon jó illata van és könnyen habzik. Nem szárít és nem irritál. <3

judit0206

2019. május 8.

Télen kaptam ajándékba egyet. Nem volt annyira száraz a bőröm, szóval nem amiatt használtam, de nagyon szerettem. Kellemes illata van és jól habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Bambusz92

2019. május 1.

Finom illat, állag de a várt hatást nálam nem hozta meg. Szárazabb a bőröm utána mint egy egyszerű isana tusfürdő után. Elhasználom mert egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

GalambSz

2019. április 29.

1 éves kisfiamnak vettem, nagyon habzik, pici is elég belőle, semmilyen bőrirritációt nem okozott, nem szárítja a bőrét, testápolót is csak szükség esetén használok utána. Kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Judit1987

2019. április 10.

Még viszonylag új az élmény, pár alkalommal használtuk kisfiammal közösen, de nagyon kellemes az illata, nem szárít, nem viszket utána a bőröm, kisfiam bőre is sokkal 'hidratáltabb' lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Szandrusa

2019. március 29.

A szokásos téli, száraz, viszkető bőrömre kerestem valamit. És meg is találtam, amire szükségem volt! Az illata fincsi. Annyira nem habzik jól, de ezt az olajnak tudom be, ami cserébe egész jól hidratál. Nyilván nem helyettesít egy testápolót, de mióta ezt használom nem viszket a bőröm zuhanyzás után. Újra és újra meg kell venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)