Mixa

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pindur, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 24 óra hidratálást nyújtó krém Cold Creammel, az érzékeny és száraz bőr komfortérzetéért. A Cold Cream az aktív hatóanyagok hagyományos keverékét jelenti a bőr táplálásáért, védelméért és hidratálásáért. Parabénmentes. Az érzékeny bőr azonnal megnyugodhat, hidratált és védett lehet a külső káros hatások okozta kiszáradással szemben. Rendszeres használat mellett napról napra a bőr táplált lehet, a kellemetlen érzés enyhülhet.

Momo87

2019. április 15.

A glicerin tartalmának köszönhetően szépen feltölti a szem és száj körüli részt...konkrétan olyan mint egy primer úgy kisimít👌🏻
Negatívum , hogy borzasztó zsíros fénylő arcom lesz utánna és apró patik is megjelentek az arcomon ! Elhasznàlom szemkörnyékre de nem az én krémem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

gabriellakalman

2019. január 27.

Ugyanez a márka habzó arctisztítója utáni katasztrófát orvoslom ezzel, sikerrel. Esténként használom a feszülő arcbőrre amit szépen lenyugtat. Érdekes az illata, picit már a túlzás határa, de elnézem a hatása miatt. Szuper krém, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Száraz a bőröm, de mikor bekentem vele az arcom, meg kellett állapítanom hogy nagyon nagyon zsíros a krém még nekem is, és ez az érzet, plusz némi fénylés meg is maradt. Nem rossz, de kizárólag éjszakai krémnek használom ezek után. Újravenni pedig nem fogom, mert vannak olyan krémek amik hidratálnak ragacsosság nélkül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

kboglarka

2018. november 19.

Nekem nagyon megtetszett. Ez volt az első Mixa termékem, teljesen véletlenül esett rá a választásom, le volt értékelve és ott a polc végén várakozott rám. Gondoltam egy próbát megér. Mostanában inkább száraz a bőröm, bejött a hideg idő és ez nagyon szépen hidratál. Sminkalapként is jól funkcionál. Sajnos azóta nem láttam a boltokban, pedig újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

csucsragadozo

2018. június 3.

Ez a második Mixa termék, amit vettem, és sajnos nincs olyan jó, mint az első (a 24 órás hidratáló krém). Nem bírja el a bőröm ezt a nehézkes krémet, nagyon zsíros lesz tőle, smink alá próbáltam, és borzalmas hatása volt, ezért inkább lefekvés előtt szoktam használni, és csak olyankor, amikor szárazabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

shatzy

2018. március 26.

Kipróbáltam egy Dm-ben, tetszett. Keveset kell használni egyszerre, mert nagyon erős az állaga, és elsőre úgy érzi az ember, hogy zsíros is, és marad is majd az érzés, ami egy irodai dolgozó rémálma. Elmúlik! Nagyon gyorsan, és ragadás, fénylés mentesen beszívódik! Elképesztő védő réteggel vonja be a kezet. Az érzés, amit maga után hagy, az valami áldás a kiszáradt, fájó, kifújt kezeknek. Ajánlom! Hátrány az ára, és mennyisége, mert ez kevésnek bizonyul hosszú távon, és az 1300Ft-os árával nem tartozik az olcsó kézkrémek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

hbori9703

2018. február 5.

Száraz, érzékeny bőrre kis híján tökéletes. Télen inkább esténként használom, mert nekem napközben túl sok lenne. Meg vagyok vele elégedve teszi a dolgát, a húzódó érzetet azonnal megszünteti. Hátránya, hogy nem illatmentes, számomra ez nagy negatívum tekintve hogy érzékeny bőrre lett kitalálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

viragi

2017. december 28.

Eredetileg magamnak vettem a téli hideg miatt, de aztán inkább a barátom száraz arcbőrét kentem vele:-) Gyorsan beszívódik, jól hidratál. A parfüm miatt (ezért nem használom én, rozacea nem szereti, bár tünetet nem okozott, amikor magamon is kipróbáltam, de jobb a békesség) le kell vonnom egy csillagot, ha érzékeny bőrre hirdetik, ezt ki lehetne hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

szofianna26

2017. október 26.

A Mixa CC krém után ez volt a következő amit megvettem. Télen nagyon száraz az egyébként érzékeny bőröm, viszont ez a krém tökéletesen hidratálja. Kellemes az illata, elég nagyon kevés belőle, gyorsan beszívódik. Smink alá is használom, viszont az alapozó felvitele után mindenképp kell mattitó púder mert nap végére kifényesedek anélkül. Mindenképp újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Asbenka

2017. október 12.

Az első Mixa termékem és az első olyan arckrémem, ami szinte azonnal megszüntette az arcmosás utáni feszülő érzést. A hatása órákkal később is érezhető. Az állaga elég sűrű, kevés is elég belőle. Negatívum, hogy kissé ragadós réteget képez a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.