Mixa

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dragomir, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tápláló, hidratáló kézkrém, amely segít csökkenteni az érzékeny bőr 5 jelét

Segít csökkenteni a feszülő bőr érzését, a kipirosodást, a viszketést, a szárazságot és a durva tapintást. A Cold Cream hagyományos gyógyszerészeti összetételének, a méhviasznak és a shea vajnak köszönhetően kényelemérzetet nyújt a bőrnek. Ideális olyan érzékeny bőrre, amelyre az érzékeny bőr tünetei közül nem csak egy jellemző. Eredmény: A kézbőr táplált, puha és hosszan védett lehet. A krém különleges, vízálló kombinációt tartalmaz, amely akár 3 kézmosásig tart.

blondie95

2019. december 4.

Ket tubust elhasznaltam belole. Az illata borzalom, mintha romlott lenne. A tubusa szinten remalom, jobban mondva a krem kinyomasa amikor ürül ki. Amugy jo kis kezkrem, drogeriaban talan a legjobb.
Azert negy csilli mert a patikas Medimento (regen Maxiderma) jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Azert negy csilli mert a patikas Medimento (regen Maxiderma) jobb.

Andrea1992

2019. november 4.

gondoltam akciosan megeri kiporbalni így a hideg időkben. nem rossz kis krém bár nekem elég lassan szívódik fel de múltkor a teljesen kiszáradt számra kenve nagyon jó szolgálatot tett. szerintem kicsit multifunkcios krém. tesztelgetem meg de eddig tetszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Jelizz

2019. augusztus 4.

Akciosan vettem , az illata atlagos kezkrem illat olyan zseles vazelines suru allaga van .Cold krem de en nem erzem azt hogy husitene. Intenziven hidratal es bepuhitja a kezeimet , de kb 1 ora mulva megint hozza kell nyulnom. Jo jo de a Cien S.O.S. kezremet jobban szeretem olcsobb es jobban hidratal .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

lupelupe

2019. február 13.

Állagában és hatásában a jól bevált Lidl Cien SOS kézkrémre hasonlít, csak ez sokkal büdösebb és drágább. A tubus annyira merev, hogy krém kb. harmadát csak úgy tudtam kinyerni, hogy szétvágtam a tubust. Meglepődtem, hogy ilyen sok maradt benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

oznob64

2019. február 4.

A sok kézmosás miatt száraz bőrömet az általam kipróbált kézkrémek közül ez hidratálja és ápolja a leginkább, sőt, még ekcémás tünetek kezelésére is alkalmas (a kéz bőrén).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Csipi90

2019. január 18.

Néhány nap használat után azt hiszem kijelenthetem, hogy megtaláltam A kézkrémet.
Egész télen próbálkoztam helyretenni a száraz, kirepedt, piros, húzódó kezeimet, vettem néhány krémet, de egyik sem vált be igazán.
De ez a termék, már az első éjszaka után nagyon sokat javított a helyzeten, pár napja használom és teljesen rácsodálkozom, hogy de régen nézett már ki ilyen egészségesnek a kezem.
Olyan, mint egy wax, de én szeretem használni, mert nem érzem azt a zsírosságot ennek ellenére, mint sok más krémnél.
Tényleg kibír egy kézmosást, utána nem szárad ki rögtön a kezem, pedig nem kímélem, megmosom rendesen :D
Nagyon örülök, hogy ezt a terméket emeltem le a polcról, már beszereztem belőle még egyet a munkahelyemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Gica81

2018. november 11.

Számomra borzasztó egy kézkrém, az illata rémes. A hatása miatt kap csak két **

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Számomra borzasztó egy kézkrém, az illata rémes. A hatása miatt kap csak két **

Chrissy

2018. október 24.

Nagyon megszeretem a Mixa márkát, nekem a micellás vize a legnagyobb kedvencem, ritkán veszek újra valamit, abból már a másodikat fogyasztom. Szívesen próbáltam ki ezt a terméket is, a márka többi kézkréméhez képest kisebb, kis tömzsi. Sűrű, glicerines - szilikonos állagú, magyarán gépzsír-szerű massza. Illatosítva nincsen, a saját illata fura, de nem kellemetlen és elég halvány. Nekem nem kellemes az állag, féltem is, hogy ez ott fog ülni a kezemen, de nem...kicsit olyan, mikor szétkenem, mintha viaszt kennék disznózsírral keverve és egyébként így is néz ki kb.
Felszívódik, de marad utána egy filmréteg, egy bevonat a bőrön, ami selymes érzetű, nem ragad és nem zsíros. Azonnal sima felszínű lesz tőle a bőr, megszűnik a repedezett, száraz kinézet és a húzódó bőr okozta kellemetlen érzés. Nem csíp és nem lesz tőle vörösebb a bőr, lenyugtatja az égő érzést is.
Tényleg inkább védőkrém, véd a hideg ellen és a szél ellen, és valóban kitart egy pár kézmosásig. Ugyanakkor a hidratáló hatása nem olyan erős. Én úgy tudom elképzelni a használatát, hogy estére egy jó hidratáló kézkrém, nappalra a szabadba pedig ez - így gyakorlatilag mindig sima és puha marad a kezem, mivel hidratálom és védem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

bernadettu

2018. október 2.

Egy dmben láttam meg akciósan és mivel kiszáradásra hajlamos a kezem, ment is a kosaramba. Eléggé hasonlít a Neutrogena illatmentes kézkrém koncentrátumára, kicsi az eltérés,viszont egyik krémmel sincs hosszabb távú tapasztalatom, hogy azt mondjam, ez a jobb. Eddig nagyon szimpatikus a hatása és a tartósságával is elégedett vagyok. Én inkább "védőkrémnek" használom, nem egész nap, így valószínű sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Amari

2018. május 11.

Eddig az egyik legjobb kézkrémem. Segített megszabadulni egy kis ekcémától, és jól hidratálja a kezeim. Ami nagyon meglepett, hogy kézmosáskor éreztem, akkor is ha órákkal előtte kentem fel, hogy még mindig ott van. A sebgyógyulást is segíti és nincs semmi érezhető illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide