Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Bridddzs

2020. május 18.

Kényelmea, jól hidratál, tetszik a tubusos kiszerelés! A kombinált arcbőrömmel nagyon jól működik együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

UrbanTimea

2020. április 23.

Nagyon szerettem, többet is elhasználtam ebből a vonalból. Egyszerű, semmi fakszni, szépen hidratál, lehet rá sminkelni, nem irritál, nem belenyúlkálós a csomagolás. Újravenném, de már egy ideje nem latom Dm-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

mahut

2020. március 10.

Nagyon sokat kísérleteztem azzal, hogy mi lenne a megfelelő krém smink alá. Ez nyert! :) a pattanásos bőrömmel csodát tett, az Acne Herbal oldatot használtam és ezt a krémet. Acne este, mixa reggel. Nem tudom melyik használt a pattanásos bőrömre, így folytatom mindkettő használatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

zsuzskacsibe

2020. január 20.

Több krémet kipróbáltam már, de mindig visszatérek ehhez. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik. Sajnos nem csökkenti egész nap a kifényesedést, de nem rossz a hatása. Nyárra a legideálisabb, télen viszont már kevés. Kár, hogy nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Vvn

2020. január 6.

Aranylag jo lenne, smink ala is es o magaban is. Csakhogy nekem borzaszto gyorsan elfogy. Eleg sokat felvesz a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

pbernadett

2019. december 30.

Smink alá csodás alap. Nem ragad, mattít és nap végére sem T vonalban, sem bárhol máshol nem fénylik az arcom. Màr csak emiatt érdemes volt megvenni. A hidratáló erejéről annyit, hogy nincs meg benne az a wow faktor, h őrülten selymes lenne tőle a bőröm, de egyébként rosszat nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

nagyerika28

2019. december 30.

Először a 8%-os társát használtam, az jobb volt a bőrömnek. Ez nem hidratàl annyira, az illata se olyan finom. Pattanást nem okoz. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Aprile

2019. december 27.

Ajándékba kaptam. A denaturált alkohol és parfüm tartalma miatt csak olyankor használtam, amikor látogatóba jött, akitől kaptam. Abszolút nem szerettem. Hidratálás terén nekem nem nyújtott sokat, sőt, meg is érezte a bőröm rendesen, hogy alkoholban tocsogó motyó került rá. (Megjegyzem amúgy nem lenne rossz az INCI, ha nem nyomják tele az említettekkel.) Emellett lassan is szívódott be, és kukacosodott is az a kis réteg, amit maga után hagyott. Nekem eddig a Mixa termékek nagyon nem jöttek be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Vikka79

2019. november 15.

Szuper krém. Illatmentes, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Szuper krém. Illatmentes, gyorsan felszívódik.

2019. szeptember 30.

Egyik kedvenc nappali arckrémem! Jól hidratál, úgy, hogy közben egyáltalán nem lesz ragacsos vagy fényes az arcom. Tökéletesen lehet rá sminkelni és az érzékeny bőrömet se bántja. A férjem is használja, neki is bevált. Plusz pont, hogy illatmentes. Egyszerű, de nagyszerű, de félek, hogy kivonják a forgalomból, mert kiárusításon jutottam hozzá kemény 420 Ft-ért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.