Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Vikka79

2019. november 15.

Szuper krém. Illatmentes, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Szuper krém. Illatmentes, gyorsan felszívódik.

2019. szeptember 30.

Egyik kedvenc nappali arckrémem! Jól hidratál, úgy, hogy közben egyáltalán nem lesz ragacsos vagy fényes az arcom. Tökéletesen lehet rá sminkelni és az érzékeny bőrömet se bántja. A férjem is használja, neki is bevált. Plusz pont, hogy illatmentes. Egyszerű, de nagyszerű, de félek, hogy kivonják a forgalomból, mert kiárusításon jutottam hozzá kemény 420 Ft-ért....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Teddybear

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 1.

Szuper ez a krém!!! Olyan krémet kerestünk ami jó lenne a bőrömnek és még régebben nézegettük itt erre a krémre a megjegyzéseket,rengeteg jó megjegyzést találtunk... Az előző krém amit használtam még pattanásosabbá tette a bőrömet. Amikor meg vettük ezt kb. egy hét alatt rendbe rakta a bőrömet és már egy pattanás sincs az arcomon. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

filleDeFrance

2019. június 8.

Egy egész jó kis krém, táplál, hidratál, kicsit feléleszti a fáradt bőrt, és nem mellesleg kellemes az ára. Szeretem a púderes illatát is. Viszont nem igazán mattít, nekem pár óra után átfénylik a T vonalam...
Mivel a bőrömön vannak szárazabb részek is, alapozó alá nagyon nem mindegy, hogy milyen hidratálót viszek fel. Ez a krém speciel nagyon bevált erre a problémára, jól működik alapozó alá a száraz részekre. Zsíros részeken viszont nem tesz csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Theodora

2019. április 25.

Nekem nagyon nem jött be. Alig várom, hogy elfogyjon. Ilyen fura réteget képez az arcomon, mellesleg nem hidratál, csak befedi az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

barnajudit87

2019. március 28.

Nincsenek bőr problémáim, bár kicsit vízhiányosnak mondanám. Emiatt több féle arckrémet próbáltam, olcsóbbat,drágábbat,gélkrémet, hidratálót stb. De mindegyiktől volt egy fura zsíros érzésem. Na ettől nem! Tökéletesen hidratál, beszívódik, anélkül hogy fényes lenne az arcom pár óra múlva. Ha elfogy ( egyszer valamikor...) újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

hangi

2019. március 19.

Télen elkapott egy láz, hogy ugyanabból a családból akarok arclemosót, sminkeltávolítót és krémet.. nem egyszerű olyan márkát találni, ami mindegyik kategóriában tud jót nyújtani. A micellás víz mellé választottam ezt a krémet és végül a többi terméket, amik közül ez vált be a legjobban. Így hideg időben elbírna a bőröm még plusz hidratálást, de puha lesz tőle a bőröm, mintha kevésbé fénylene, és jó rá sminkelni. Simán beszív a bőröm két réteget is. Kíváncsi vagyok, nyáron milyen lesz a viszonyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

timka

2019. március 10.

Könnyű hidratálónak azért nem mondanám. Állagra az, de az én bőröm nem tud alatta lélegezni, lett is gyorsan számtalan begyulladt pattanásom tőle. Hidratálni egyébként hidratál, az száraz részeim (hidegben/szélben hámlósan száraz) nem cserepesedtek tovább, viszont grátisz jöttek a patik. Nem, hogy nem újravevős, el sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Rose0225

2019. március 8.

Nekem nagyon bevált, reggelente használom, nincs "nehéz,, érzete használat után, gyorsan beszívódik illetve az én kombinált bőrömre tökéletes hidratáló, nem hozza ki a zsíros részeket de a szárazakat viszont tökéletesen helyrehozza ! Már többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Vvn

2019. március 5.

Bamba voltam, mert azt hittem színezett bb krém, mert ott van, hogy bőrkiegyenlítő hatású... Viszont egyik legjobb tévedésem volt.
Az egyetlen hidratáló krém, amitől nem csöpög a zsír a fejemen.
Reggel és este használok belőle, babaszemnyit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Az egyetlen hidratáló krém, amitől nem csöpög a zsír a fejemen.
Reggel és este használok belőle, babaszemnyit :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.