Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Ár: 800 ft , Eladó: hencikee0114
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvétel: Nyíregyháza/ Debrecen, vagy posta
hangi

2019. március 19.

Télen elkapott egy láz, hogy ugyanabból a családból akarok arclemosót, sminkeltávolítót és krémet.. nem egyszerű olyan márkát találni, ami mindegyik kategóriában tud jót nyújtani. A micellás víz mellé választottam ezt a krémet és végül a többi terméket, amik közül ez vált be a legjobban. Így hideg időben elbírna a bőröm még plusz hidratálást, de puha lesz tőle a bőröm, mintha kevésbé fénylene, és jó rá sminkelni. Simán beszív a bőröm két réteget is. Kíváncsi vagyok, nyáron milyen lesz a viszonyunk.

hangi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

timka

2019. március 10.

Könnyű hidratálónak azért nem mondanám. Állagra az, de az én bőröm nem tud alatta lélegezni, lett is gyorsan számtalan begyulladt pattanásom tőle. Hidratálni egyébként hidratál, az száraz részeim (hidegben/szélben hámlósan száraz) nem cserepesedtek tovább, viszont grátisz jöttek a patik. Nem, hogy nem újravevős, el sem használom.

timka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Rose0225

2019. március 8.

Nekem nagyon bevált, reggelente használom, nincs "nehéz,, érzete használat után, gyorsan beszívódik illetve az én kombinált bőrömre tökéletes hidratáló, nem hozza ki a zsíros részeket de a szárazakat viszont tökéletesen helyrehozza ! Már többször újravettem.

Rose0225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Vvn

2019. március 5.

Bamba voltam, mert azt hittem színezett bb krém, mert ott van, hogy bőrkiegyenlítő hatású... Viszont egyik legjobb tévedésem volt.
Az egyetlen hidratáló krém, amitől nem csöpög a zsír a fejemen.
Reggel és este használok belőle, babaszemnyit :)

Vvn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Az egyetlen hidratáló krém, amitől nem csöpög a zsír a fejemen.
Reggel és este használok belőle, babaszemnyit :)

Lunacska

2019. február 15.

Akciósan, gyakorlatilag alig több, mint 1000 Ft-ért vettem, kipróbáljuk alapon. 3 napja használom alapozó alá és éjjelre, soha de soha nem volt ilyen a bőröm semmitől. Ragyogó, telt, sima, a legdrágább krémeknél sem tapasztaltam ilyet. Ez egy csoda. Mínusz 5 ev:) Mindig maradjon így, ámen!

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

tunderke89

2019. február 2.

Imádom ezt a krémet, gyönyörűen mattítja még az én erősen zsírosodásra, kifényesedésre hajlamos bőrömet is. Emellett szépen puhít, és hidratál, nem szárít túlzottan. Sajnos azonban, mióta használom, megjelent egy-két kis pattanás....Nem annyira vészes a helyzet, és mivel ezt leszámítva nekem tökéletes, így jár a 4 csillag. :)

tunderke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Joaninha

2019. január 9.

Szimpatikus volt az ára, az összetevői és az állaga. Én reggel és este is használtam, valóban szépen lehet rá sminkelni. Amit nem szerettem benne, az az hogy lepereg, ha nem fixálom sminkkel... Az illata se a legjobb, de meg lehet vele barátkozni.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Violetta2

2018. december 11.

Arctisztítás után szoktam használni ezt a hidratáló krémet. Könnyen beszívódik, puhítja a bőrt.

Violetta2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Stenico

2018. szeptember 17.

Par hasznalat utan ment a sullyesztobe, mert egyszeruen tul soknak ereztem a zsiros boromre es nyaron amugy sincs szuksegem hidratalasra. Ma reggel viszont nagyon hamlott az orromon a bor, igy vekonyan bekentem vele. Lass csodat: nemhogy eltuntette a hamlo foltokat, de az alapozo-puder is fennmaradt rajta egesz nap (8 oran at), holott ezek kb. 2 orrfujas utan oszlasnak szoktak indulni. AZ egyetlen zavaro az illata, szuros-gyapotos (?), de eleg hamar elillan. 4,5*

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

mllelondres

2018. július 25.

Nyáron használtam éjszakai krémnek, nagyon bevált.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nyáron használtam éjszakai krémnek, nagyon bevált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.