Miyo

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2016. április 19.

Kiszerelés:   3,5 g

Professzionális felhasználásra is javasolt.

Bőrgyógyászatilag is tesztelt. Hypoallergén. Parabén-mentes.

Oila

2018. május 15.

Az ilyen pirosítókat szeretem. Szép, természetes színek, pigmentált, de mégsem lesz tőle bohócarca a kezdő sminkeseknek sem, nagyon könnyű szépen, foltmentesen eldolgozni, teljesen jók az összetevők, és meglehetősen tartós az árához képest. Apple és Chic pink árnyalatokban van meg, előbbi enyhén selymes fényű, de nem csillámos, szinte észrevehetetlenül ragyogó, a pink pedig teljesen matt. Mindkettőt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Nemesene

2017. augusztus 5.

Nagyon jól pigmentált, szépen lehet vele dolgozni. Nekem ez az egyik kedvencem! Abszolút megfizethető, jó minőségű és hypoallergén ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Dorisz1990

2017. július 9.

Orange and love shimmer- nevű pirosító van meg nekem, az ára elég jó bár amikor megérkezett azt hittem nagyobb kiszerelésű lesz , akkora mint egy szemhéjpúder bár ettől függetlenül szeretem és szép hatást lehet elérni vele .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Soly77

2017. március 16.

Nagyon korrekt, erősen pigmentált, nem kell "radírozni" satírozni az arcot az ecsettel hogy látszódjon valami! Ha nem piszkálom az arcom a tartóssága is megfelelő, ott marad ahová tettem :)
Szuper márka ez a MIYO.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Szuper márka ez a MIYO.

Makocska

2016. május 11.

Hátránya, hogy kis kiszerelésű, előnyként a kellemes rózsaszínes pírt említeném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Emolliensek: Ethylhexyl Hydroxystearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide