Miyo

Ár:   870 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CsokiCica, Módosítva: 2016. március 5.

Kiszerelés:   7,5 g
Bőrtípus:   Zsíros

Kíméletes és tökéletes fedést biztosító préselt kompakt finish púder.

Legadema

2019. április 12.

Az elmúlt időszakban nem igazán használtam púdert, mivel alapjaba véve száraz normál bőröm van és jobban kedvelem a vizes hatású sminkeket. Aztán elővettem a meglévő porpúdereimet és mivel azokból már elég kevés volt, gondoltam, hogy kipróbálok egy kompakt púdert. Erre esett a választásom.
Tényleg csak úgy megrendeltem, hogy legyen, de nem hittem volna, hogy ennyire szép lesz tőle a végeredmény. Egyszerűen csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

babee28

2016. szeptember 14.

Imádom mióta megvettem! Árban, és minőségben is nekem a legjobb. Végre nem kell azon aggódnom, hogy túl sötét vagy világos lesz az arcom. Tökéletesen mattít, és fent tartja az alapozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

macskaszem08

2016. március 23.

Isteni jó illata van, már önmagában ezért is megérte megvenni, Nem utolsó sorban fixálásra is tökéletes. A színe is jól illeszkedik a bőrömhöz, úgyhogy nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

iszegkatalin

2016. március 23.

Nagyon megszerettem ezt a púdert! Nem tömíti el a pórusokat, nem maszkosít, szépen ellehet dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

CeCeDrake

2016. március 18.

7g körüli viszonylag olcsó púdert kerestem, amit még nem próbáltam. Ettől a márkától rendeltem ezt is... Hát nem estem tőle hasra. Mondjuk ha a használata után a saját arcomon kellene sétálnom úgy egy óra múlva, akkor bizony hasra esnék. Na nem a hatásától, hanem attól a zsírrétegtől.

Update: jöttem csillagot osztani. Más termékre használva baromi jó! Úgy tűnik, hogy nem mindegy, hogy mire használom. (L'Oreal BB-vel felejtős, azzal egyáltalán nem "kompatibilis" valamiért)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

őzgida88

2016. március 17.

Nekem nagyon bevált. Gyakran előfordul, hogy kinyomhatatlan piros ragya nő az arcomon, ha eltömítem ilyen jellegű púderekkel, de ettől semmi allergiás reakcióm nem lett. Kb. 3-4 óránként kellett csak picikét igazítanom, ami egy ilyen kategóriás terméknél nagy szó szerintem. Nem maszkosít, szépen el tudtam nagy ecsettel oszlatni és nem ragadt bele az alapozóba csomósan. Összességében nagyon jó kis hétköznapi púder a táskámban. A MIYO rizspúderem tény, hogy jobban mattosít, de ez a terméket nem is ezért vettem. Nagyon jó árban kapható, nekem teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil