Miyo

Ár:   630 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

Erősen pigmentált, primer nélkül is szépen látszó festékek, de természetesen mint minden szemfesték alá, ez alá is javasolt szemfesték alapozó, hogy a legoptimálisabb színt és a legtartósabb hatást elérjük. Egymással jól összesatírozható, hosszan tartó festékek.

kozmakatka

2019. július 12.

A legjobb szemhéjpúder ami létezik, nagyon tartós, rettentő sokáig elég . A fekete valami brutál fekete. Nagy a színválaszték, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Nizza

2017. december 23.

A Champagne Shimmert ismertem meg tőlük legelőször, és teljesen elképedtem a pigmentáltságán. Alap nélkül is működik, de alappal persze még tartósabb. Szerintem szépen sorban beszerzem a többi színt is tőlük, mert a minősége számomra lenyűgöző, az ára mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Leoni

2017. március 20.

Nem találtam rajta fogást :-) Ez egy 3 g kiszerelésű, jelenleg 630 ft/db kerülő, helyes, praktikus, átlátszó fedelű, barátságos fehér kis kattintós dobozkában található abszolút "lehet rád számítani" szemhéjfesték, úgy pigmentáltságát, mint színét, textúráját illetően. Minimálisan porzik, de ez egyáltalán nem zavaró. Legalább olyan könnyű vele sminkelni, mint a kryolan matt színek minőségével. Nem kell többször ecsetelni, hogy lásd a színét és tökéletesen tartja magát a szemhéjon (miyo eye shadow base-vel meg pláne). Egész nap kitart.
Tetszik, hogy a MIYO OMG szemfestékek mono-ban is vannak, így össze lehet válogatni, hogy a meglévőkhöz képest milyen szín hiányzik még :-). Nekem a "04 Vanilla MATT" van - nagyon szeretem!
Szeretném majd beszerezni a "09 Champagne shimmer" ill. a "21 Zero matt", hisz fekete mindig kell :-) ... írok róluk is ...
Semmiképp nem utolsó sorban (mondhatni az egyik fő szempont): semmi piros pöttyös kockázat az INCI-n :-)

2017.03.20. Beszereztem a "09 Champagne shimmer" árnyalatot :-) és jól tettem! Abszolút pezsgős/bézs és kifogástalan pigmentáltság. A színe (főleg a meleg napokon) kiválóan alkalmas önmagában is a mozgó szemhéjunk egészére! Nagyon kellemes, kifinomult árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

kesha420

2016. szeptember 19.

Akartam egy olcsó citromsárga szemfestéket a nyári fesztiválozásokhoz, így került hozzám, de nem bántam meg. Tartós, szépen pigmentált termék, amit könnyű satírozni is. Kicsit porol, de még teljesen kezelhető mértékben, én sokkal rosszabbra számítottam ennyi pénzért, szóval meglepett. A színválaszték elég durva, a természetes színektől egészen a pirosig lehet kapni mindent, szóval elképzelhető, hogy egy-két darabbal még bővíteni fogom kollekcióm. A hasonló árkategóriájú, drogériás termékeknél mérföldekkel jobb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Dincsi0315

2016. július 29.

A barátnőmmel valami jól pigmentált, nem túl drága, és erős színű szemhéjpúdert kerestünk, amikor ráakadtam erre a kis csodára. Neki egy Diva Matt lilát, meg egy Chili Matt pirosat vettünk, én egy Temper Matt bordós/bíboros árnyalatot választottam. Valóban jól pigmentált, a lilával már készített is egy csodálatos sminket, úgy néz ki tartós is lesz, primerrel meg pláne! :) Én még csak egy szolidabb sminket kreáltam vele, de nagyon tetszik a színe, talán kevésbé pigmentált, mint az intenzívebb színek, de majd még kísérletezgetek vele. Az árát mindenképp megéri, és ha intenzív, különleges színeket akartok kipróbálni, mindenképp jó választás! :) A Chili Matt árnyalathoz hozzáfűzném, hogy nem teljesen élénk piros a színe, van egy kis "meghatározhatatlan" rózsaszínes beütése is. :) Én biztos ki fogok még belőle próbálni más árnyalatokat is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

tündérmanó

2016. március 24.

A lilát, és a rózsaszínt vettem meg. Nem csillogós, inkább selymes, bársonyosos szépség. Nagyon szépek a színek,alappal a 8 órát nekem simán bírja. Alapozó nélkül is jól pigmentált. A vaníliát, és a barnát is szeretném :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Emolliensek: Ethylhexyl Hydroxystearate, Petrolatum
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Red 21 / CI 45380, CI 77491, CI 77492, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77499, Red 6 / CI 15850, CI 12085, Red 27 / CI 45410
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.