Miyo

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. november 3.

Aloe vera kivonatot tartalmazó hypoallergen mattosító fixáló rizspúder, mely elnyeli a felesleges zsírokat a bőrről, csökkenti a bőr kifényesedését, valamint szabályozza a faggyútermelést. Gazdagon tartalmaz vitaminokat, ásványi anyagokat. Optimálisan biztosítja a bőr hidratáltságát és védelmét. Minden bőrtípushoz alkalmazkodik. Hosszan tartóvá teszi a sminket. Nem hagy fehér foltot, tökéletesen eldolgozható, áttetsző, ultra könnyű textúra.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Hát ez egy nagyon jó és olcsó termék (tudom "hát"-tal nem kezdünk mondatot). Tökéletesen púderez, mattít és szinte ápolja a bőröm. Abszolút nem szárít. Ha tudom, hogy ez létezik már évek óta ezt használnám, de tényleg! A legdrágább púderem helyét is átvette. Igazából azt vettem észre, hogy csak ehhez nyúlok és mivel pofátlanul olcsó, ezért simán pazarlom is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nagyon jó termék,nekem nagyon bevált,egész napra lemattítja az arcom,nem fehéredik ki rajta,nem lettem tőle pattanásos,eennyi pénzért szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Oila

2018. augusztus 23.

Update: pár hónapja minden púderemet lecseréltem erre, és ezt imádom a legjobban, de ehhez előbb ki kellett tapasztalnom a tökéletes használat trükkjeit. Szóval én azt vettem észre, hogy ha nem leheletvékonyan viszem fel, akkor bizony fehérít kicsit, de csak addig, amíg össze nem olvad a bőrrel/alapozóval. A legszebb és legtartósabb finisht én úgy érem el vele, ha nagy kabukival felütögetem az egész arcomra nem spórolva vele egyáltalán, utána egy buffer alapozóecsettel szinte belepolírozom a bőrömbe. Ezzel a technikával egyrészt minden felesleg leszedhető, másrészt az a púdermennyiség, ami viszont marad a bőrön, tökéletesen beledolgozható, sem a ráncokban nem gyűlik össze ezután, sem poros hatású nem marad sehol, az eredmény porcelánbőr.

Nem mondom, hogy nagyon sokáig tart egy darab, de hát én minden áldott nap használok egy bőséges adagot és 9g az csak 9 g. De ár/érték arányát tekintve így is bőven megéri. Nekem tényleg kiváltott olyan sztárokat is, mint pl. a DODO púder, mert ez annál jobban mattít, mégsem szárít a legkevésbé sem.

Az Aura Shine Killer púderjét cseréltem le erre, mert ennek természetesebb a hatása, és sokkal könnyebben kezelhető-szállítható.

Szerintem egy fokkal kevésbé mattít, mint az Aura, de ez hétköznapokra nekem teljesen elegendő is, nyilvánvalóan nem is szárít annyira, mint az. Masszív, jó minőségű a csomagolás, ami egy púdernél fontos, hiszen így táskába is tehető, napközben is használható.

A szemem alá nem ezt használom, de egyébként tökéletesen végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

A szemem alá nem ezt használom, de egyébként tökéletesen végzi a dolgát.

Miaaa29

2018. július 11.

UPDATE:
Fel kell pontoznom, mert a korrektort ezzel rögzítem és tökéletesen bevált.

Sajnos világosít, sápadtnak tűnök tőle, mattít pár órán keresztül, de ettől még nem szerettem meg.
Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

UPDATE:
Fel kell pontoznom, mert a korrektort ezzel rögzítem és tökéletesen bevált.

Nem vált be.

Vogue83

2018. március 13.

Nagyon-nagy reményekkel rendeltem meg ezt a terméket. Sajnos én nem esek tőle hasra... A zsíros bőröm a használata után is fényesedik, nem jobb, mint egy sima kőpúder.
Nekem csodát nem tett. Kissé világosítja a bőrömet.
Egynek jó, de semmi különös. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Nekem csodát nem tett. Kissé világosítja a bőrömet.
Egynek jó, de semmi különös. Nem fogom újra venni.

Nizza

2017. december 23.

Nem gondoltam volna, de ez az egyszerű púder megbízhatóan teljesít. Nem leszek tőle fehér, hanem egyenletes bőrfelületet eredményez. Nálam továbbra is megmarad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

pink sunrise

2017. november 5.

Szerintem több mint 6-7szer rendeltem újra,most is megvan már az utánpótlás. Természetes a hatása, nem leszek pattanásos tőle,és az alapozóm színe is olyan marad hogy tökéletes az összkép. Odavagyok a Miyo márkáért, kiváló minőség, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

abigel17

2017. szeptember 12.

A mindennapokra ezt használom. Kellően tartós és matt. A színe az arcbőrre feltéve atlátszó lesz , nincs fehéres beütése. Ebben az árban nem találtam még ettől jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Nemesene

2017. augusztus 5.

Nagyon szépen mattít, kevés is elég belőle. Külön pozitívum, hogy hypoallergén. Hosszan tart, nem emeli ki a száraz foltjaimat. Sajnálom, hogy csak rendelni lehet, igazán elviselnék egy Miyo pultot a drogériákba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Dorisz1990

2017. július 9.

Nagyon jó mattító hatása van ,az ne tévesszen meg senkit, hogy hófehér ez a púder ,mert nem világosít és tényleg minden bőrtónushoz jó.
Az összetevői is jók ,bőrbarát. Jó minőség jó áron.
Én biztosan újra veszem és másoknak is ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Az összetevői is jók ,bőrbarát. Jó minőség jó áron.
Én biztosan újra veszem és másoknak is ajánlani tudom!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract