Mizon

Ár:   650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. január 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló fátyolmaszk avokádó kivonattal, mely hidratálja és energizálja a bőrt.

dunaimano

2020. február 7.

Nagyon jó hidratáló fátyolmaszk, szép összetevőkkel. Rengeteg anyag van benne, miután feltettem, még a tasakban lévő anyagot pluszban felpaskoltam az arcomra. Így elég sokáig rajtam volt, kb 25 perc alatt beszívódott. Utána pihe-puha hidratált bőröm volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Cimicifuga Dahurica Root Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Trehalose, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.