KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mizon

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A Mizon krémje Hyaluron-savban gazdag (30%), mélyhidratáló-krém, amely segít a bőr természetes nedvességét visszanyerni és fenntartani. Használat közben feszesíti és simítja a bőrt, megelőzi a mélyebb ráncokat. Hatóanyagai között megtalálható a bambusz és a nyírfa-kivonat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrön is használható.

Nem tartalmaz mesterséges illat-anyagokat, parabéneket, színezékeket.

Kielemeztük a hónap krémjét: Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mundow

2017. október 25.

Könnyű krém, melyet a bőr teljen beszív. Nem zsírosítja a bőrt. Nyáron szerettem használni.
Ára is kedvező.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Ára is kedvező.

Zsancica

2017. július 25.

Nem gondoltam volna, hogy egy ebay-ről rendelt krémért leszek oda, de így lett! 1500 Ft körüli összegért beszerezhető ebay-ről, ami nagyon jó ár. Nagyon szeretem használni, mert könnyű krém és teljesen beszívja a bőröm valamint nem zsírosítja, ami nálam nagyon nagy szó! Eddig ahány hidratáló krémet vásároltam, mindtől kizsírosodott az arcbőröm, de ettől nem! Teljesen beszívja, nem érzek semmilyen réteget utána. Habár érdekes az állagán észreveszek enyhe szilikonos érzetet, de miért is zavarjon ez, ha teszi a dolgát? Szépek az összetevői is, szuper. Nálam arckrém még így nem fogyott, mint ez! Újra fogom rendelni. :-)

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Linali

2017. június 14.

Könnyű, kellemes krém. Én reggelre használom, smink alá is tökéletes. Estére kicsit zsírosabb kell a száraz bőrömre.
Én 1500 Ft- ért rendeltem az ebay-ről ingyenes postával. Ennyi pénzért szerintem nagyon megéri az árát! Sok drogériás krémet lekőrözi.

Linali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Dalmicica

2017. április 26.

Tökéletes hidratáló krém! Olcsó,kiadós,gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, jó rá sminkelni,finom puha bőrt eredményez.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

mellonin

2017. április 22.

Ritkaságszámba ment, ha egy tégely/tubus krémet teljesen elhasználtam, mert vagy nem vált be, vagy meguntam stb. Ebből már 4-et elhasználtam és most rendeltem meg az utánpótlást. Szeretem, hogy nem "kukacosodik", még akkor sem, ha többmindent kenek alá/fölé. Ráncmegelőzésre hasznos, nyárra tökéletes hidratáló, télre viszont nem elég magában. Hátránya, hogy nálam gyorsan fogy :) Bár nem szent grál, de stabil helye van nálam, valamiért nem szívesen cserélném le (bár próbálkoztam, de mindig visszatértem hozzá).

mellonin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

ravadri

2017. április 19.

Több hónapja használom én is és édesanyám is, mindketten nagyon szeretjük. Hamar beszívódik, nem ragacsos és a hidratáló hatása is jó.

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

nefelejcs93

2017. április 17.

Én egyszerűen imádom ezt a krémet,nekem ő a tökéletes nappali hidratáló krém,jól hidratál,hamar beszívódik,reggelente alig várom hogy használjam és nem utolsó sorban baráti az ára is.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 17.

adra

2017. április 17.

Imádoom, imádoom, legjobb legjobb :D Jó áron van, szuper érzés felkenni, utána könnyen és gyorsan beszívódik, hidratál, ránctalanítás nem vettem észre, de arra inkább mást használok. Szuper, mindenkinek ajánlom!

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

borb.biaa

2017. április 16.

Olcsó, gyorsan beszívódik, jól hidratál, és nagyon szép az INCI. Télre kicsit kevésnek érezném, de nyárra tökéletes lesz.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

truska

2017. március 12.

Nem tesz csodát, de vízhiányos, zsírosodásra hajlamos, problémásabb bőrnél szerintem mindenképpen megér egy probát. BB krém alá, primernek szerintem tökéletes, kicsit fényesebb utána a bőröm, de abszolút nem zsírosodik még szinte a homlokom sem . maximum egy hosszú nap után, ami nálam elég nagy csoda, bár lehet, hogy öregszem. Este lemosás után is érezhetően puhább a bőröm. Nagyon könnyed állagú, gyorsan beszívódik, mindennapi használat mellett is nagyon sokáig elég és ebay nekem kb 2 hét alatt megjött, az ára pedig nagyon baráti. Már lassan két tubussal elhasználtam, sztem megéri tenni vele egy próbát.

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.