Best of Beauty 2019

Mizon

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsanna.kurdy, Módosítva: 2016. augusztus 21.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed, friss textúrájú gél krém csiganyákkal aknés bőrre.

• öregedésgátló hatással bír
  • nedvességgel és tápanyagokkal látja el a bőrt
  • finoman nyugtatja a bőrt
  • csiganyák tartalma révén küzd a bőrproblémák ellen

Jules

2019. június 23.

Én csak este használom hidratáló krém előtt, mert nyálkás fényességet nem szeretnék az arcomon nap közben (de valószínűleg ezt csak én képzelem bele, nem akarok félrevezetni senkit). Különösebb hatását nem érzem, de a rutinba könnyen beilleszthető és annak részeként jól teljesít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

fanninstaa

2019. június 11.

Jól hidratál a bőr könnyen beszívja, zsíros pattanásos bőrt nem irriálja. Ár-érték arányban nagyon megéri, teszi a dolgát rendesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

stefiorsi

2019. június 9.

Nagyon szeretem ezt a hidratálót, könnyen beszívódik, jól hidratál. Vízhiányos börömre tökéletes választás volt. Szeretem a csigás krémeket. Reggel használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Kencifice

2019. február 26.

"Szeretem" kence.
Sajnos nyomkodásra hajlamos vagyok (patik). Így mindig van egy-két nyom... (köhüm, tudom, nem szabad, na de néha akkor is kell...) Azt hittem 40+-al már nem kell ezzel bajlódnom, de mégis.
Szóval az egész fejemre kenem, ilyenkor is és hamarabb elmúlnak a nyomok! Nem órák, de kb. 2 nap kell, hogy eltüntesse a kinyomkodott pati nyomokat. Egyébként szinté a rétegzés részeként használom. Ez viszont önmagában kevés krém, kell hozzá hidratáló, vagy egyéb más kence (esszencia, ampulla). De a tonik után és a krém közé tökéletes alap! Egyszóval rétegzéshez szerintem jó, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

"Szeretem" kence.

Ancsa6

2019. február 12.

Egyszerű kis hidratáló, könnyen beszívódik, jól hidratál. A kombinált bőröm nagyon szereti. Szeretem a csigás krémeket, szebb tőlük a bőröm. Reggel használom smink alá, arra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Sisszy

2019. január 19.

Egyszerű kis hidratáló, nyáron használtam. Géles állaga miatt gyorsan beszívódik és lehet rá sminkelni. Csodát nem tett, de nem is vártam tőle. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, rengeteg más, hasonló hidratáló van a piacon amit ki lehet próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Taestylips

2018. november 24.

A hidratáló hatása önmagában kevés, a száraz bőrűek ne várjanak csodát tőle. Géles állagú és könnyen beszívódik. A bőrhibákon nem igazán segít. Elhasználtam, de számomra nem igazán tudott olyat nyújtani, ami miatt újravenném vagy hiányolnám a rutinomból. Hiába olcsó, ha van nála jobb minőségű és összetételű krém, ami nem sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

csill87

2018. augusztus 12.

Ud.: Évek óta használtam nyári hidratálónak, időről időre újravettem, mert olcsó, könnyű hidratáló, ami nem ragad, kellemes viselet. Gndoltam eddig, de most kb 3 hétig használtam egyfolytában a Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate krémet, majd egy alkalommal valamiért ezért nyúltam és ezt kentem fel, és megdöbbentem. Rájöttem, hogy ez nem is könnyed, hanem ragacsos és közel sem olyan jó érzés a bőrömnek, mint a Clinique. Rájöttem, hogy néha nem árt váltani, amikor már évek óta használunk valamit, mert érhet meglepetés.

Nekem nem problémás különösen a bőröm, vagyis nincs rajta olyan nagy hiba, amin látványos lenne a hatása. Reggelente használtam ezt a krémet, jól hidratált, jól lehetett rá sminkelni, hamar beszívódott, könnyed krém. Én télen használtam sminkalapnak, de igazán nyáron lehet szerintem jó, mert nagyon könnyű a formulája, zsíros vagy kombinált bőrre. Egyébként meg ilyen áron tényleg egy csoda, mert a bőröm bár nem problémás különösebben, de érzékeny, és könnyen leszek kiütéses az olcsó drogériás krémektől, de ettől semmi bajom nem volt és nagyon-nagyon olcsó. Jók ezek a Mizon krémek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

zsemii

2018. június 28.

Teljesen alap géles állagú hidratáló. Emiatt nagy csodát nem érdemes várni tőle. Reggelente jól esett használni, hamar beszívódik és nem zsírosítja el a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

PSophiee

2018. május 10.

Önmagában hidratálásra ez kevés lennek nekem, még a kombinált bőrömhöz is. De fényvédőhöz szoktam keverni, s így nagyon szeretem használni. Száraz bőrűeknek nem ajánlanám, de a nagyon nagyon zsíros bőrűeknek még akár jó is lehet, a kis könnyű géles állaga miatt, semmiféle irritációt nem okozott, könnyen beszívódik. Újra fogom venni! Igazából ugyanúgy szeretem, mint a Mizon másik, kék tubusos hidratálóját, nagy különbség szerintem nincs köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.