Mizon

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   $16
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

94,5% galactomices tartalmú hidratáló, feszesítő hatású esszencia.

JuditTTT

2019. május 15.

Ez tipikusan az a termék, aminek a hiányát veszem észre. Használtam olyan 2-3 évig felváltva más first esszenciákkal. Nekem tapasztalatom szerint ez vált be a legjobban. Úgy gondoltam annyi peptides cuccmuccot használok, h. ez már nem kell melléjük. Aha... hogyne... Most érkezik újra nem tudom hányadik üveggel, mert 6 hónap hiány rendesen meglátszott a szemem körül. Magamra locsoltam egy üveggel már és megint minden oké. Akinek beválnak a peptidek, sztem annak nagyon. Enélkül nem olyan kisimult a bőröm és kész. Ráadásul a pigmentfoltok is visszajönnek! Szóval ez tényleg tud valamit. Nekem hormonálisan pigmentálódik a bőröm, amin csak a lézer és az IPL segít igazán, de ez sztem remekül szinten tart a többi egyéb c vitaminos, retinolos és peptides kozmetikumommal. Nekem alapkellék és szerintem megéri az árát. Naponta egyszer, reggel kenem fel, estére én Hada Labo-t használok. Mivel dehidratált a bőröm a világon mindent képes beszívni, így én még erre az esszenciára rétegzek egy rakás más dolgot reggel. Úgy használom, h. reggel csak peptidek (ez, majd Ordinary peptidek, 2-3 féle, szemszérum, csigakrém és hidratáló krém, majd napvédő) este pedig retinol/ hámlasztó/ c vitamin, nyilván nem egyszerre, hanem felváltva egyik este ez, másik este az. Ez az esszencia sztem reggel működik a legjobban, érdemes mellé beszerezni a Mizon peptides krémjét. Együtt ütős duó. Ha nem akarsz, vagy nem kell egy rakás cuccot magadra kenned, akkor reggel arcmosás után ez az esszencia+ a peptides krém már sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

angelscrime

2017. július 22.

Sokáig nem értettem, hogy miért szükséges az esszencia az arcápolási rutinba, de örülök, hogy győzött a kíváncsiságom és megrendeltem ezt a kis kincset, mert sokat javított a bőrömön (amiről sok küzdelem után már azt hittem, jó állapotba került). Ezeket az összetevőket egyenetlen bőrre találták ki, szuper jól hidratálja és kisimítja a bőrömet és szerencsére B3 vitamin is helyet kapott benne, így a faggyútermelésre is érezhetően pozitív hatással van. Rendkívül gazdaságos, alig fogy, pedig az arcomon kívül nyakamra, dekoltázsomra is használom esténként, nagyon sokáig elég lesz így. Azt hiszem, ha két dolgot ajánlhatnék egy bőrápolási "kezdőnek", akkor a kémiai hámlasztó és az esszencia lenne az, jelen esetben ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

HRenata

2016. június 12.

Hát a koreai mánia végül engem is elért... :) Másfél hete érkezett meg, egyéb termékekkel együtt. Reggel és este is használom arctisztítás után. A tenyerembe szoktam önteni belőle, úgy viszem fel. A megfelelő mennyiség gyorsan beszívódik, és önmagában is jól hidratál, ha úgy alakul a családi cirkuszban, hogy csak egy óra múlva jutok el a szérumig/krémezésig, akkor se húzódik a bőröm. Ha sokat viszek fel belőle, akkor nekem picit ragacsos lesz. Lehetne pumpás flakonban, az öntögetős megoldás nem igazán kényelmes. Vízszerűen folyékony, és illata nem igazán van, bár az összetevői között szerepelnek illóolajok. Irritációt nem okozott eddig, jó nagy kiszerelés, ebayről rendelve gyorsan ideért, szerintem megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Biosaccharide Gum-1, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h