Mizon

Ár:   3640 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinoci, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

80% csigakivonatot tartalmazó szérum

• lágy, könnyen felszívódó textúra
  • nedvességgel és tápanyagokkal látja el a bőrt
  • nyugtatja és védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól

Fujituli

2019. augusztus 12.

A formulaja... nyalkas. Tenyleg mint a csiga. De legalabb hatasos. Viszont sajnos ez is azon krémek táborát erősíti, amelyek az első 3 hétben csodát tesznek, aztán valahogy az arc immunissá válik rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

debr89

2019. július 3.

Mintát kaptam belőle. A korábbi sok pozitiv vélemény alapján nagy lelkesedéssel kezdtem használni, de sajnos nem tartott a lelkesedésem sokáig. Tele lett az arcom pattanásokkal, aknékkal. Az állagával és szagával még meg tudtam volna barátkozni, de totál kipattogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Aliko

2018. december 15.

A nyáron használt Snail Gel után beleszerettem a csigás termékekbe de a télire egy kicsit zsírosabbat akartam választani így ehhez nyúltam. Nekem nagyon bejött és a Galactomyces 95-el kombinálva tökéletesen kielégíti az vízhiányos érzékeny bőröm igényeit,persze egy kicsit zsírosabb éjszakai krémmel megfejelve. Nálam a téli esti rutin részeként nagyon bevált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

freja94

2018. október 7.

Akkoriban kezdtem ezt használni, amikor még nem volt különösebb probléma a bőrömmel. Semmilyen változást nem vettem észre, ellenben annak fényében, hogy "csodaösszetevőt" tartalmaz nagy koncentrációban, elviseltem a ragacsos, kellemetlen utóérzetet. Aztán kicsit szárazabb volt a bőröm a szokottnál, én pedig a hidratáló és regeneráló hatás reményében ezt kentem az arcomra. Iszonyatosan csípett, azonnal rohantam lemosni. Több helyről is tájékozódtam az összetevőkről, amikor is a lista első pár helyének egyikén megláttam az alkoholt. Nem stearyl-, cetyl-, vagy cetearyl alkohol, amik zsíralkoholok, hanem a jó öreg sima 'Alcohol' szerepel ott. Számomra ez teljesen megmagyarázta, hogy miért nem volt hatásos, hiszen a csiganyál jótékony hatását az alkohol bőven ellensúlyozza. Ezért nem éreztem soha igazán a hidratáltságot például. Nem ragozom tovább, talán még annyit mondanék, hogy bár a szilikonokat nem tekintem akkora mumusnak, mint az alkoholt, azok is tudnak ám bizonyos összetevőkkel kombinálva problémát okozni, főleg azok számára, akik kicsit hajlamosabbak is mondjuk az aknéra. Nos, ebben nem, de a hozzá vásárolt all in one krémben van belőle bőven, és ki is pattogtam tőle. Jelenleg rossz állapotban van a bőröm, ezeket viszont akkor használtam, amikor még teljesen átlagosan viselkedett, így ha akkor ilyen problémáim voltak a használatuktól, el sem merem képzelni, hogy mi történne, ha manapság a fejemre kenném őket. A két csillag azért jár, mert tényleg kiemelkedően magas a hatóanyagtartalom és a mizon etikusabb módszereket használ a mucin kivonására, mint más gyártók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Feketemacska

2018. augusztus 24.

Szettben vettem, úgy megérte. Külön nem vennem meg. Nem vettem észre semmi különös hatást inksbb majd keresek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

nicolekitti

2018. június 10.

A MIZON ALL IN ONE SNAIL REPAIR CREAM-el vettem összecsomagolva (30ml + 30ml)
A kényes arcomat nem irritálja, szeretem használni, könnyen beszívódik. Sajnos ez is gyorsan fogy, nem csak a krém változata. Több cseppentés kell ahhoz, hogy az egész arcomra jusson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

A MIZON ALL IN ONE SNAIL REPAIR CREAM-el vettem összecsomagolva (30ml + 30ml)

ancsur88

2018. április 14.

Könnyű, nyálkás szérum. Hidratál, de télre kevés volt. Tavasztól - őszig viszont tökéletes. Csodát persze nem tesz ez sem.
Árban nagyon kedvező. Lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Árban nagyon kedvező. Lehet, hogy újra veszem.

Moszatka

2018. március 4.

Egy üveggel használtam el belőle, nagyon szerettem, kellemesen hidratálta a bőröm, jól beszívódott, szebb lett tőle a bőröm. Tervezem, hogy újraveszem, ha elfogynak a mostani hidratálóim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

netcicus01

2017. december 27.

Nagyon szeretem! Ezután kezdtem jobban utánanézni a koreai kozmetikumoknak :) Puha lesz tőle a bőröm, jól beszívódik, nem lesz utána ragacsos. Sajnos kicsit gyorsan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

gingerbloo

2017. október 26.

ebayen a szérum+ a krém egy csomagban nagyon olcsón és gyors kiszállítással érhető el.
Nekem segített: az akném szinte teljesen elmúlt (de nem csak ettől,hanem más termékekkel kombinálva együtt), a PIE (post-inflammatory erythema) halványodik, hidratál, nem irritál, nappal és este is lejhet használni, midne bőrtípusra. a csomagolása nagyon nagyon jól van kitalálva és az ára is elérhető. Csak sajnálom, hogy ez csigák életébe kerül :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Trehalose, Caprylyl Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Human Oligopeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.