ModelCo

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: folliluci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Karl Lagerfeld + ModelCo ajakbalzsam, amely hidratál, véd, teltebbé teszi az ajkakat, és enyhén fényes hatású. Hidratáló hatású shea vajjal, jojoba mag olajjal és E-vitaminnal gazdagított formula, amely puhává, egyenletessé, és természetesen hidratálttá teszi az ajkakat.

Karl Lagerfeld + ModelCo Lipbalm (Kettőt fizet hármat vihet akció az összes termékemre!)
Ár: 8000 ft , Eladó: Adrika91
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán vagy utalás után postázom.
Ár: 1900 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Micoka

2019. augusztus 29.

Nagyon kellemes kis szájfény: finom mandarinos illat, szép a fénye és nem ragad. A szuper akciós áron abszolút megérte! A polcom dísze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Sophia00

2019. május 19.

Akcióban szereztem be én is, rögtön 2db-ot .. nagyon örülök, hogy megvettem! Cuki a csomagolás, igazi csajos cucc. Az illata is nagyon finom! Elég tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

jucusdia

2019. május 12.

Szuper illat, jópofa csomagolás, kis fény és hidratálás 😎

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Szuper illat, jópofa csomagolás, kis fény és hidratálás 😎

Cusika30

2019. május 5.

70 % -os akcióban vettem Duoglas oldalán.Nagyon jó kis termék.Finom illat könnyen eldolgozható 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

folliluci

2018. július 10.

A cuki csomagolása miatt vettem meg és mert egy kis kényeztetésre vágytam :-D. Az illata isteni, jól hidratál, szépen csillog az ajkakon és viszonylag tartós is. Az ára kicsit húzós de egyszer-egyszer belefér ennyi luxus :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).