Molinard

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, maracuja

Szívjegyek: mangó, jázmin, hibiszkusz

Alapjegyek: vanília, tonkabab, szantálfa, cédrusfa

Ár: 8.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 75 ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Phoenix19

2020. június 5.

Az illatjegyek alapján és az előzetes tájékozódás után ismeretlenül vásároltam. Egy gyümölcsös, főleg mangós illatra számítottam. Jött a nagy koppanás, ugyanis fogalmam sincs, hogy mitől, de ez egy az egyben Angel. Teljesen. Tiszta Angel. Ennek nagyon nem örültem, abból van egy üveggel. Most itt nem az Angelt értékelem, hanem a Nirmala ígéretét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.