Montagne Jeunesse

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti24242, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Hajápolók

Gyenge, száraz vagy vékonyszálú hajra.Krémes kókusz és tápláló fehérjében gazdag quinoa gyengéd keveréke alkotja ezt a frissító trópusi hajmaszkot. A kókuszolaj táplálja, erősíti a hajat és tartást ad egészen a hajtövektől. Növeli a hajvolument.

kriszti24242

2018. január 9.

Egyszer kipróbáltam, de nem veszem újra. Az illata kellemes, de a termék egy átlagos hajbalzsammal ér fel. Semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

maedusa

2017. augusztus 1.

Először lepontoztam ezt a pakolást, mert semmi különöset nem éreztem. Viszont strand előtti hajmosáskor használtam, és még az egész napos víz-nap igénybevétel után is teljesen friss volt a hajam, semmi probléma nem volt a kifésüléssel, amin eléggé meglepődtem, mert ragacsos szokott maradni a hajam. Még ismerkedünk, de 4 csillagra javítom, az illata nem túl tartós, úgyhogy azért nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.