Best of Beauty 2019

Montagne Jeunesse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tonikkal és Holt-tengeri ásványokkal átitatott kendő. Alkalmas minden bőrtípusra.

brigitta001

2019. január 1.

A márka holt tengeres agyag maszkja az egyik kedvencem, ezért nagy reményeket tápláltam ezzel a szövet maszkkal kapcsolatban. Sajnos nagy csalódás. Az illata valamilyen fertőtlenítő szerre hasonlít, a szövet pedig túl vastag, alig simult az arcomra. A képpel ellentétben az orr rész egy vékony csík, éppen csak fedi az orrhátat, pedig én pont ott várnám a tisztító hatását. (A leírása szerint az egy nyugtató és tisztító maszk.) Tényleg lehűti a bőrt és egy picit hidratál is, de volt már ennél sokkal jobb maszkom is. Nálam irritációt nem okozott, az ára sem vészes, ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Petrappp

2017. július 10.

Annyira mosóporszagú, hogy föl se akartam tenni. Tényleg hűsít, de egy idő után kezd kellemetlen lenni. Általában, 20-30 percig szoktam fennhagyni az arcmaszkokat, de ezt 10 perc után inkább levettem és kidobtam, annyira szörnyű a szaga. Többet biztos, hogy nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

NeversaynotoPanda

2016. március 11.

Huh elegge meglepett mikor feltettem hogy husit...Az illata tenyleg a mosoporra hasonlit de engem nem zavart.Puhanak ereztem 10 perces hasznalata utan az arcom..Az viszont nem tetszik hogy ilyen nagy, alig lehetett kiegyengetni..:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

Fleur

2014. szeptember 30.

Feltettem az arcomra és nagyon büdös. Olyan szaga van, mintha mosóport vittem volna fel az arcomra és ilyen nyálkás, szappanos folyadék van benne. Két percet volt az arcomon utána kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Shine*

2012. december 15.

Egy alkalommal használtam. Kellemes érzés volt, nagyon jól hűsítette az arcomat. Viszont nem vettem észre különösebb változást, hogy bármit tett volna az arcommal. Mindenesetre egyszer érdemes volt kipróbálni, ráadásul a Rossmannban akciósan 200 Ft volt. Ha jól emlékszem eredetileg 400 körül van, hát annyit nem ér meg szerintem (mivel csak egy van benne).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Glucose, Menthyl PCA, Sorbitol, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Lásd még: algakivonat.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.