Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Montale és az ő rózsái újra és újra rabul ejtik a szíveket. Az Aoud Damascus azoknak szól, akik jobban szeretik a sötét rózsákat a gyümölcsös rózsáknál, de a szívük mélyén egy finoman nőies interpretációra vágynak. Az oud érezhetően kitűnő minőségű, a rózsa sötét szépségét csodás módon egyensúlyozza a tömjéngyöngyök édes balzsamossága és a friss bhutáni sáfrány. Szeretnivalóan nőies illat csipetnyi édes beütéssel.

Illatjegyek: oud, rózsa, sáfrány, tömjén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

A rózsa mély, sötét borvörös olldala. á la Damascus .Szeretem a tömjénes, keleti vonalat. Tömjén, rózsa és páfrány tökéletes elegye.Kellőképpen édes és pont eléggé mély. Brutális tartóssággal, mint a legtöbb Montale.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Tubereuse

2017. augusztus 18.

Az egyetlen aoud-os illat egyelőre, amely tőlem megkapja az 5*-ot. Eddig még akárhányszor viseltem megjegyezték. A rózsa és az aoud igen szép egymásra találása. Alkalmi illatnak használom, a színház, az események főszereplője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Kedi81

2017. május 11.

Mintát kaptam belőle ajándékba vásárlásom mellé,ami ezúton is nagyon köszönök kedves Nórának:-) ,eddig még nem volt szerencsém a Montale illatokhoz,hát,hogy is fogalmazzak........olyan,mintha valami régi rózsás szappant szagolgatnék a bőrömön,nekem nagyon nem,tényleg egyedi,de nekem nem az esetem,pedig kíváncsian vártam,sajnálom,azért kap 3 csillagot,mert aki szereti a domináns rózsa illatot a parfümjében annak teli találat lesz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Nur

2014. augusztus 21.

Fantasztikus illat! Páratlan, egyedi, és még azoknak is ajánlanám, akik elsőre idegenkednek az aoud-os illatoktól. Diszkréten "hátravonul" az aoud, és engedi a virágos rózsaillatot érvényesülni. Ez is egyedi illat, nem tucat, és tudni kell viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

médea

2012. március 13.

Mikor az üzletben a csuklómra fujtam belőle, hazafelé végig éreztem, erőtlejesen és teljesen lenyűgözött az ünnepélyessége, és eleganciája. Következő alkalommal meg is vettem. De sajnos sosem éreztem újból ugyanazt mint amit legelső alkalommal. Habár többen tettek megjegyzést a finom rózsa illatomra. Legalább más érzi :( (Ha csak magamat venném alapul 3 csillagot kapna, de mivel más érzi, és végülis valami mégiscsak megfogott benne, ezért adok 4 csillagot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Eugenol, Limonene, Isoeugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.