Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Ajánlott: hölgyeknek és uraknak

Illatjegyek: ámbra, bőr, bors, pézsma, szantálfa, szerecsendió

eveartstar

2016. augusztus 9.

Nagyon finom lágy bőrös mósusz!
Ebben tényleg szépen kiérződik a bőr, egészen puha és finom....kb. 20 perc után teljesedik ki az illat.
Összehasonlításként abból kiindulva, hogy egy igazi bőrös műhelyben nőttem fel, nem is rossz! ;) Ettől függetlenül nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Nagyon finom lágy bőrös mósusz!

Laci

2012. október 13.

Nekem a Black Aoud mostanra nagy szerelmem lett, de még mindig azt érzem vele kapcsolatban, hogy túlnő rajtam, mint a Pókemberben az a földönkívüli fekete ragacs, mely eluralkodott a piros szuperhősön és alig tudott szabadulni. Viszont ez az illat pontosan azt az exkluzív érzést nyújtja, amit a Black Aoud, de a rózsák itt nem muzsikálnak fortissimóban, egy sötétebb, misztikusabb és egyben fűszeresebb, ugyanakkor intimebb illattal ajándékoz meg ez a kompozíció. Arról szó sincs, hogy nem tartós, ez Montale-nál szóba sem jöhet. Egész napos illatélmény várja a használót, nem is akármilyen. Körülölel egész nap és ebben is azt érzem, hogy nagyon különleges személy vagyok, anélkül, hogy tudják, épp melyik helyiségben tartózkodik a mozgó rózsalugas. Maga a tökéletesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 13.