Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: bergamott, jázmin, mósusz, rózsa, tölgymoha

Ár: 800 , Eladó: lea6012
Állapot: Minta, új, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Fizetés banki utalással, postával is küldöm
Fújós! Montale Chypre Fruite
Ár: 5ml/1700, 10ml/3000 +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: --, fizetés: Leírásban

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

daliah

2021. július 26.

Ugye senki nem a ciprust mint növényt keresi benne? Mert ennél klasszikusabb gyümölcsös chypre illatot el sem lehet képzelni. Szerintem horror, Gucci Rush jutott eszembe róla, ami szintén gyümölcsös chypre, és róla írtam olyasmit, hogy biztos a pokolban fújják azzal az embereket. Ez talán egy fokkal jobb, mondjuk a pokol kapujában lehetne ez a köszöntő parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

allegra

2019. február 27.

@Wildcat75: Maximális egyetértésem! Már azt hittem, velem vagy a bőrömmel van a baj :-)
Csalódás, hogy ennyire jellegtelen, édeskés, kb. Avon-parfüm színvonalon mozog...
Ciprust én sem érzek benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Ciprust én sem érzek benne.

Marcsi66

2017. december 22.

Nem nyűgözött le ez a márka annyira, igaz csak néhány parfümjét teszteltem idáig,,,,ezt meg csak ajánlásra,ugyanis Armani City Glam hasonmása,most meg nagyon örvendezek h vettem egy mintát belőle,mert az állítás igaznak bizonyult, Armani parfümje szexis izgalommal teli,nagyvárosi Nőt formál,ez azért visszafogottabb,de akkor is imádom,Trópusi gyümölcsök csak sejlenek,bergamott és a jázmin de puhán,és a rózsa érzéki keveredése a mósusszal,a leszáradásában érzem már csak a mohát (éppen csakhogy ott van) Azt mondanám h karaktere nem sok,mégis erős a kísértés,és ha Montale csak ezt venném meg,mert egyszerűen az illatvilága,nekem telitalálat,,,,,picit édes csak,maszkulin jelleg minimális (férfin kizártnak tartom a viselését
Elveszettnek hitt gyönyör hangulatába lenni szerelmesen,és tartósan!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Elveszettnek hitt gyönyör hangulatába lenni szerelmesen,és tartósan!!!!!

lina

2017. november 24.

A legeslegjobb Montale parfüm. Nagyon hasonlít Vivienne Westwood Libertine parfümjére, amit nagy fájdalmamra már nem gyártanak. A trópusi gyümölcsök olyan egyvelege, amin érződik a minőség. Rajtam nagyon nőies és tartós. A legnagyobb kedvenc jelenleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Cintia04

2017. május 15.

Még szerencse, hogy ez az illat unisexként van feltüntetve mert akkor kevesebb csillagot érdemelne tőlem.. Férfi parfümnek rajtam tökéletes de sajnos nem működik velem együtt. Rajtam se nem virágos, se nem ciprusos pláne nem gyümölcsös. Nem rossz az a fajta illat amit egy tiszta, ápolt férfin lehet érezni mikor kilép a zuhany alól és megvolt a borotválkozás és egy kis after shave feeling megcsapja az orrom. Rajtam a mósusz, tölgymoha kissé kivehető de sajnos a többi jegy sehol nem bukkan rajtam elő. Szóval egy férfin aki nem preferálja a nagyon erős és nagy csíkot húzó illatokat azoknak tökéletes lehet a hétköznapokra de sajnos rajtam mint nőn se nem csajos, se nem nőies. Férfias és én nem vagyok az. Tartóssága viszont egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Wildcat75

2016. február 29.

Ha valaki elmagyarázná nekem, hogy ez a parfüm ugyan mitől ciprusos, nagyon megköszönném...:):)
Hatalmas csalódás...pedig rajongok a ciprusos illatokért...
Én csak kis semmis gyümölcsös illatnak mondanám, de olyan jellegtelen, hogy én szégyenlem magam Montalék helyett....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 29.

Hatalmas csalódás...pedig rajongok a ciprusos illatokért...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral