Montale

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Költői elnevezés, imádnivaló illat. Finom, korántsem tolakodó rózsák, színtiszta érzéki mósusz, mesés, lágy virágok. A nőisség netovábbja. Tiszta, szikrázó és örömteli: a parfüm, amivel egyszerűen nem hibázhatunk. A Crystal Flowers olyan finom, olyan kecses, olyan bájos és olyan vonzó, hogy egyszerűen lehetetlen nem szeretni!

Ár: 15000 Ft + szállítás , Eladó: Currypie
Állapot: 100/80 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után posta/foxpostst
Ár: 1500 Ft , Eladó: niki84balazs
Állapot: 5 mili egy fujas hiánnyal , Helyszín: Bp, fizetés: Plusz posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Anett0721

2020. február 20.

A tipikus régi rúzs-illat. Mivel virágos, rajtam nem tartós és hatósugara sincs, de ha esténként fürdés után,alváshoz is használnék parfümöt, ő lenne az. Nyugodt, pihentető illata van valóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Sziszilady

2020. január 11.

Tény, hogy nem egy hatalmas kreáció, de nekem nagyon jól esik néha viselni. Miután napokon keresztül a nagyágyúimban fürödtem, kell egy-egy pihenő nap az orromnak is. Ekkor kerül elő ez az illat vagy az Intense Cherry. 🙂 Mégis legyen rajtam parfüm, mert anélkül el sem kezdem a napot (kivéve terhesen vagy betegen), de ne telepedjen rám nagyon, mint az egyébként használt kedvenceim. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Tubereuse

2017. augusztus 18.

Mintám volt sokáig, folyton a csuklóm szaglásztam...
Azután lehetőségem volt egy 50 ml-s gazdájának lenni. Az a csoda ami a mintában volt, az üveg egynegyedénél elmúlt. Kellemes elegye a rózsának és a mósusznak, de leszáradás után nem marad kristálytiszta rózsa-púderesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Mintám volt sokáig, folyton a csuklóm szaglásztam...

Andus

2016. december 14.

...amikor ez az illat van rajtam mindenki megkérdezi, hogy mi ez mert annyira jó. De úgy , hogy vadidegen nő megszólít az utcàn. Rajtam nagyon is működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

szilviakiralyno

2016. december 9.

Haragszom a Montale illatokra, és ezt nem is rejtettem véka alá sosem, ezért is nem volt fellelhető véleményem róluk itt az oldalon. Nem is vettem belőlük sosem, irritáló hisztinek tartom a irántuk érzett " hú de különleges" rongyrázást. Tudom a történetet, az egész históriát, de nem hat meg. Az említett márka oudh-jai is csak olyan mértékig izgatnak, hogy tuti, hogy nem olyanok, mint az arab ősi illatszerkészítők remekművei. Nálam itt le is zárult a Montale story.
Erről is csak azért írok, mert egy kedves régi barátnőmtől kaptam belőle, és elvarázsolás helyett haragot váltott ki belőlem, még akkor is, amikor nem tudtam, hogy ez az egyik említett Montale.. Az illat nem jó, rózsás-gyönygyvirágos-ámbrás (?)... Aranyos kis semmiség. Hamar elvékonyodik, nincs jelenléte sem. "Valami" illatom lesz tőle, ami kicsit erősebb, mint a zuhany... Nem tetszik. Semennyire.
Tudom, a többi markáns és erőteljes. De nem szilviakiralynő szívéhez szól. Sajnálom. Tényleg szívből. :(
Irritál és bosszant. Még a Montale név is. Sorry...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

Irritál és bosszant. Még a Montale név is. Sorry...

Yolanda

2016. június 14.

Érdekes, hogy a neve alapján nem gondoltam volna, hogy egy tiszta rózsaillatról fog szólni a történet, az első 3-4 perc után már le is tettem róla, hogy lesz még más is. Amiben számomra különbözik a többi rózsás parfümtől, hogy ez egy élettel teli, lédús rózsaillat. Hatósugara közepes, viszont a tartóssága kiemelkedő, rajtam legalább 10 óra, a ruháim este mentek is a mosásba, mert nem lehetett volna más parfümöt használni, annyira beivódott az illat. (És ez kb. 3-4 fújás volt.) Bár nem szeretem a rózsaillatot, ezt a parfümöt nem kellett lemosni magamról, kibírtam vele egy egész napot és még kellemesnek is éreztem. Kb. ennyi is, azért örülök, hogy volt alkalmam kipróbálni, mert a sok rózsaillat közül ez valahogy még is kiemelkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

zita.czinege

2015. december 10.

Közönséges, tolakodó bolgár rózsaolaj! Tipikus "pacsuli"! Semmi többet ne várj tőle! Nem nevezném nieche kategóriának, de biztosan van akinek ez tetszik..
Sorra csalódom a Montale illatokban, ez még rosszabb, mint a white flowers.
Leszáradásában kellemesebb, púderesebb lesz. Azt el kell ismernem, hogy tartós és nagy hatósugarú. Ezért plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Sorra csalódom a Montale illatokban, ez még rosszabb, mint a white flowers.

mooo

2015. október 28.

Tiszta, bájos virágillat-ahogy a neve ígéri. Sajnos én nem vagyok ilyen, de szép illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

egyedszilvi

2015. október 26.

Édeskés,bájos virágos.De nekem nagyon bőrközeli.Aki szereti a nem domináns,kisebb hatosugaru illatokat,próbálja ki,finom nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 26.

Piri11

2015. szeptember 9.

Egy kis mintát kaptam belőle. Még szerencse. Ez egy borzalmas szag. A fej illat nagyon orrba verős, majd utána jön egy kis virág illat, ami mögött egy nagyon finom illatot éreztem, na de ami ez után jött az maga a borzalom. Rózsa (amit egyébként én nagyon szeretek) és valami rettenet keveréke, amitől fejfájást kaptam. Így az egész egy merő rémálom lett. Ingyen sem kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.