Montale

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tatantix79, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 21.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Valódi, füstös, velejéig sötét oud és gazdag szantálfa tökéletességig csiszolt elegye - rózsa nélkül.

Ár: 2.000 Ft (5 ml); 3.500 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

Alsace

2020. október 25.

Izgatottan próbáltam a mintámat, de sajnos rajtam nem volt egy cseppet sem nőies. Nem tudom, hogy jött össze két összetevőből, de nagyon férfias illat. Egy karizmatikus férfin nagyon el tudom képzelni, mert a kezdeti erőssége (rajtam leginkább gyantás) után olyan különleges, finom illat lesz, de még mindig inkább férfiasan tökéletes. Sajnos ezzel le is zárult a kapcsolatunk :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Finom, sötét édes kissé füstös oud, Hihetetlen tartóssággal. A férjem kedvence, de van mikor csórok belőle. Évszaktól független, időtlenül csábitó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Bunozo

2019. szeptember 24.

20 perc után kezd kinyílni és igen gazdag kompozíció kerekedik ki, ami később már nem változik sokat.
Nem szigorú illat, inkább határozott.
Könnyen viselhető, sőt a szantál simán elbírna egy Maison Francis Kurkdjian-os fekete, brutálisan száraz de szofisztikált szögesdrót oudot is.
Az oud itt igen könnyű, luxusba foglalja a fantasztikus szantált.
Az illat felfedezése több időt igényel mint egy designer kompozíció, viszont az rögtön lejön, hogy ez más kategória.
Hipnotikus, addiktív, békés, nagyon kifinomult és "jellemes". Kommersz faktor 0%! 27 fok alatt bármikor.
Ez az illat az "erő nyugalma", mikor Drakula gróf aki több száz éves bölcsességgel és óriási karizmával rendelkezik, egy erdőben meditál éjszaka, uralja az elemeket, egyesül a földöntúli síkokkal.
Akinek tetszik a Dark Aoud, próbálja ki az Aoud Musk-ot is, ami szintén remekmű.
Az Aoud Musk olyan mint amikor Drakulának tetszik egy nő...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nem szigorú illat, inkább határozott.
Az oud itt igen könnyű, luxusba foglalja a fantasztikus szantált.
Az Aoud Musk olyan mint amikor Drakulának tetszik egy nő...

tigerkid

2019. február 12.

Szinte minden Montale illatot szeretek, kivéve a dark aoudot. Kifújáskor olyan, mintha besettenkedne a szobába az ördög. Egy szikár és szigorú férfin tudom elképzelni, nőn semmiképp. Leszáradáskor, de inkább 4-5 órával utána már elviselhető, de sokkal jobb oudos illatokat ismerek a Montaletól.
Az illat rajtam egyébként semmit nem változik, mit is változna két összetevő? Legfeljebb elviselhetőre enyhül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Frillies

2015. július 12.

Ha ezt az illatot megérzem, elvesztem. A lelkemet finoman nyugtatja, a testemet pedig mélyen izgatja. Nekem tök mindegy, h tél vagy nyár, most is ebben fetrengek.
Hónapok óta most került elő, mert eddig mindig valami macásabb löttyel öblögettem, h na majd attól leszek Én igazán tuti csaj. Na, hát nem vagyok a helyzet magaslatán. Persze mindig rájövök, h ehhez egy finom illat elengedhetetlen, de önmagában kevés. A lényeg bennem van.
Számomra felszabadító érzés viselni. Szabadabbá tesz a tudat is, h a lenti kommentekkel teljes mértékben szemben haladok. :) nőként boldogan viselem, sosem voltam jó matekos és nincs még egy ember, aki képes annyi színt és ruhaneműt magára aggatni egyszerre, mint Én. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

jodocus

2015. július 10.

Nem ėrtek egyet a lenyalt hajú, trottőrös banya víziójával. Vagy az is lehet, hogy ez egy új, divatos fétis -csak azért gondolom, mert eddig, téli időben, mindenki imádta rajtam, és megkérdezte, hogy ez milyen illat, mert baromira tetszik és jó.
Ez az illat maga a Zen-letisztultság, 2 összetevővel, semmi több. No, de az én bőrömön ez is csodát tett. az illatok mérgeskígyója, mert ez a méreg kismértékben gyógyít, nagymértékben öl. Iszonyat: fél fújás egy napra elég, és zuhany után is aktív marad. Szikár illatos-füstös fa, és aoud. Csak őszre és télre. No, de aztán akkor...NAGGYONDURVA...- de pozitív oldalrõl.
Fejből vágom, hogy milyen alkalmakkor viseltem, mert annyira beivódik az agyba is. Engem nagson emlékeztet a Nasomatto Black Afgano-jára, de hasis illat nėlkül.
Csajok imádják, de inkább ne használják. DANGEROUS SCENT !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

Csajok imádják, de inkább ne használják. DANGEROUS SCENT !

adelmus

2015. április 29.

Kristálytiszta, szikrázóan kemény oud.. nincs is nagyon más mellette.. lemoshatatlan, ha véletlenül ezt vettük le a polcról..
Persze aki ezt szereti, annak mestermű..
Aki nem.. nos tökéletesen alkalmas arra, hogy az első randi egyben az utolsó is legyen..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Persze aki ezt szereti, annak mestermű..

tatantix79

2015. január 18.

Az első gondolatsor ami eszembe jut erről az illatról: Szigorú, feszes, vonalas, száraz. Uniszexnek van ugyan titulálva, de ha el kell képzelnem azt a nőt (nem hölgyet!) aki ezt az illatot viseli, akkor egy durván hátranyalt hajú, varjúszürke kosztümöt viselő, fekete trottőr sarkakon egy kongó folyosón hangosan végigcsattogó matematika tanárnő képe ötlik fel. Természetesen vonalzóval a kezében. :) Annyira feszes és orrfacsaróan száraz ez az illat, hogy férfiból is csak a szikár, savanyú fazonokon tudom elképzelni. Semmi humor, semmi csavar, semmi gyengédség nincs benne. Tömény, élére vasalt fertőtlenítő illat. Amúgy nem lehet rá azt mondani hogy kellemetlen, csak nagyon, de nagyon behatárolt. Uraim, aki csábítani indul, ne ezt a parfümöt szórja magára, hacsak nem a matektanárnővel óhajt épp randizni! Ez az illat sajnos nem fogott meg kicsit sem, pedig próbálkoztam vele eleget! 1 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Farnesol, Linalool, Eugenol, Geraniol, Citral, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.